Mali Müşavirler iftarda buluştu

Bolu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası iftar verdi .

Mali Müşavirler iftarda buluştu
21.03.2024 - 15:24
Kaynak: Haber Merkezi

Bolu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası iftar verdi .

Bolu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası  Uyumsoft Yazılım & SMMM Fehmi Başaran ve Es Danışmanlık Sponsorluğuyla ;İnci Düğün Salonu'nda Üyelerin Stajyerlerin,Stajyer Adaylarının ,büro çalışanlarının ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen iftar davetine yoğun katılım oldu.
Bolu Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı İlkay Bağatır "Katılımlarından  dolayı; Defterdarımız Hasan Çelik'e, Defterdar Yardımcısı ve Muhasebe Müdürü Ramazan Altay"a,Vergi Dairesi Müdürümüz Mehmet Ozan'a , V.D.Md.Yardımcılarımız Hasan Güneç ve İbrahim Erbay'a, Sgk İl Müdürü Mehmet Hanefi Taştan'a, Kosgeb İl Müdürü Abdurrahman Usta'ya,Ticaret İl Müdürü 
Ersin Terzi'ye, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Selhan Şimşek'e,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar'a, Marka Bolu İl Koordinatörü Mesut Çınar'a, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Üyemiz Turhan Anaç'a, Sponsor firmalarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz." dedi.

Haber Alp Eren Atalay


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız