BİRAZ KISA,BİRAZ ÖZ

  • 19.01.2013 00:00

 


Küçük büyük esnaf kalmadı.Bankalarla, tefecilerle ,büyük borçlarla boğuşan, esnaf kaldı. Gerçi sadece esnafmı, benim memurum, amirim,işçim, ite kaka geçinmeye çalışıyor.

İcralar ,takipler başladı. Borçla boğuşan esnaf veya bu tür şeylere zorda oldugu için düşmüş kişi yada kişilere seslenmeden yapamıyacağım, Avukatlar geldiginde sadece sabırlı olmanızı ve hiç bir şekilde taahhütlere imza atmamanızı tavsiye ederim, ellerinde bir o koz varken sizlerin canlarını yakmasını istemem.

Devletimiz bazı kanun düzenlemeleriyle aç gözlü acımasız avukatların oyununu bozmuş oldu gerçi götüren götürdü, aldılar alacaklarını zorla zulumle,evindeki halıları bile alarak korkutmaya başlamışlardıki devlet el attıp bu işlere dur dedi şükürler olsun..

Tabiki burda bu borç bunalımından kurtulmak isteyen bazı arkadaşlar denize düşen yılana sarılır hesabı tefecilere bulaşarak daha da canlarını  yakmaya başladı.

Namuslu gözükenide tefecilik yaparak burdan nemalanmaya kan emmeye başladı, Bu kişilere buradan seslenmek istiyorum,bu işleri iyice inceledikten sonra suç duyurusunda bulunacagım, kan emmek neymiş kanunlar önünde vereceksiniz bunun hesabını.

Belki vicdanınızdan  bir damla geri getirmiş olurum...

 
 
 

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır
...

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız