Türkiye Komünist Partisi Bolu Belediye Başkanı Adayı Belli Oldu !

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Bolu Belediye Başkanlığına Komünist Partisi’nin adayı Azize Ergün aday gösterildi.

Türkiye Komünist Partisi Bolu Belediye Başkanı Adayı Belli Oldu !
21.02.2024 - 15:50
Kaynak: Haber Merkezi

Aday gösterilen Ergün yapmış olduğu açıklamada adil, şeffaf ve ilerici bir belediyeciliğin mümkün olduğunu belirterek, “Düzen partilerinin adaylarının başkan olabilmek için kullandıkları seçim bütçesi, alacakları 5 yıllık maaştan daha fazla. Bunun karşılığı olarak Bolu halkından neler çalacaklarını hiç düşündünüz mü? Ranta, talana ve gericiliğe karşı; halkçı, şeffaf, adil ve ilerici bir belediyecilik mümkün.” dedi. 

Halkın yararına belediyeciliği hayata geçireceğini ifade eden Ergün, “Türkiye Komünist Partisi olarak ülkemizin her yerinde saygıyla ve imrenilerek izlenilen komünist belediyecilik örneklerini çoğaltacağız. Kişisel çıkar için değil, emeğin ve emekçilerin, halkın yararına bir belediyeciliği hayata geçireceğiz. Bolu belediyesini ranta kapatıp halka açacağız. Belediye Meclisinde de emekçileri temsil edecek, halkımızın çıkarlarının bekçisi olacağız.” şeklinde konuştu. 


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız