SAĞLAM KONUŞTU

 Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yaptığı açıklamada Ferhat Kiraz ile ilgili görüşmeleri olduğunu söyledi.

SAĞLAM KONUŞTU
30.05.2012 - 11:06

 Bank Asya 1. Lig’de sezonun sona ermesiyle birlikte adı sık sık Bursaspor’la anılan kırmızı beyazlı futbolcu Ferhat Kiraz ile ilgili yeşil beyazlı teknik direktör Ertuğrul Sağlam, milli futbolcu ile ilgilendiklerini doğruladı.

Bolusporlu Ferhat Kiraz ve Eskişehirsporlu Veysel Sarı ile ilgili görüşmelerin olup olmadığı yönünde yöneltilen soruyu yanıtlayan başarılı çalıştırıcı, "Ferhat’la alakalı görüşmemiz var. İkisinin de kulüpleriyle sözleşmesi var. Kulüpleriyle görüşmeden bu işi başlatmanın bir mantığı yok. Veysel yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Takımımızda olmasını isterim ama mukavelesi var. Şartlar oluşur mu onu bilemiyoruz görüşeceğiz. Belki de 'vermiyoruz' diyecekler. Ama şu aşamada bir girişim olmadı diyebiliriz" şeklinde konuştu.

Öte yandan Ferhat Kiraz’a, 2 Süper Lig ekibi daha talip oldu.

2011-2012 sezonunun sona ermesiyle birlikte kulüpler önümüzdeki sezonun transfer hazırlıklarına başladı. Kırmızı beyazlılarda son günlerin flash ismi Ferhat kiraz’a Bursaspor’un ardından 2 Süper Lig ekibi daha talip oldu

A2 Mili takımla birlikte Fransa’da Toulon Turnuvası’nda bulunan milli futbolcuya Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor ve Orduspor’un da talip olduğu öğrenildi. Golcü futbolcu için Antalyaspor’un 2 oyuncu ile birlikte 300 BİN TL, Orduspor’un ise 1 oyuncu ile birlikte 250 BİN TL teklifte bulunduğu gelen bilgiler arasında. 


Editör: E. Candan