HAKEM BU MAÇA YAKIŞMADI

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçı yöneten hakem Deniz Çoban'ın maça yakışmadığını savundu.

HAKEM BU MAÇA YAKIŞMADI
20.11.2011 - 21:35

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçı yöneten hakem Deniz Çoban'ın maça yakışmadığını savundu.

      Boluspor kendi sahasında Bucaspor'u ağırladı ve karşılaşma 0-0 berabere bitti. Karşılaşmanın ardından Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan ve Bucaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar basın açıklaması yaptı.

      Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, zor bir karşılaşma olduğunu belirterek, ''Golü bulsak aslında zor da geçmeyecekti. Yetenekli, genç ve iyi organize olmuş bir takıma karşı oynadık. Bizim de iyi organize olduğumuzu düşünüyorum. İlk yarıda iyi pozisyonlarımız vardı. Caner ve Onur'un kaçırdığı net pozisyonlarımız oldu. İkinci yarıda yaptığımız değişiklikler ve daha sonra Onur Bektaş'ın çıkması ile biraz riske girdik. O anda oyuncular ve taraftarların arasındaki diyalog özgüven eksikliğini getirdi. Fakat buna rağmen son dakikalarda bir pozisyonla galip gelebilirdik. Karşılıklı iyi bir mücadele oldu'' dedi.

      Maçı yöneten Deniz Çoban'ın maça yakışmadığını savunan Arslan, ''Atama yapanların daha dikkatli olması gerekirdi. Hakem Deniz Çoban, Konyalı ve biz de 2 gün sonra Konyaspor ile maç oynayacağız. O bölgeden hakem gelmesi çok uygun değildi'' diye konuştu.

      Bucaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar ise maçta, kendileri için 3 puan kadar değerli bir puan aldıklarını kaydederek, ''Hafta içinde hazırlıklarımız bu yöndeydi ama mutlaka kazanmaya gelmiştik. Oyuncularımı iyi mücadelelerinden dolayı kutluyorum. İlk yarıda Boluspor'un üstünlüğü vardı. İkinci yarıda ise bizim üstünlüğümüz oldu. Gol atan kazanacak durumdaydı. Belki gollü berabere de bitebilirdi. Birer puan aldık, hayırlı olsun'' ifadelerini kullandı.

      Karafırtınalar, deplasmanda alınmış bir puanın her zaman avantajlı olduğunu kaydederek, Boluspor'un yüksek maliyetli bir takım olduğunu söyledi.


Editör: E. Candan