ESKİ AS BAŞKAN ELEŞTİRİLERİ YANITLADI

Boluspor eski yöneticisi ve As başkanı Recep Aydoğanlı,  yaptığı açıklamada, hakkında çıkan polemiklere cevap verdi

ESKİ AS BAŞKAN ELEŞTİRİLERİ YANITLADI
2.06.2011 - 17:23

Aydoğanlı, kendisi ile ilgili özellikle son yıllarda bir yıpratma politikasının olduğunu vurgulayarak, Benim için Boluspor üzerinden para kazanıyor şeklinde ifadeler var. Ben bir iş adamıyım. Boluspor yönetimine girmeden öncede evlerim, arabalarım vardı. 2004 yılından öncede Sayın Yener Bandakçıoğlu’nun yönetiminde görev aldım. Necip bey döneminde de daha aktif bir çalışma içinde oldum. Zira ben eski bir profesyonel oyuncuyum. Türk futbolunun birçok yıldız isimi yakın arkadaşım. Bu arkadaşlıklarda çok eskiye dayanıyor. Maalesef başarı ile birlikte ortaya bu tür ithamlarda çıkıyor. Bunları doğal karşılıyorum. Ortada çok ciddi bir yükselme var. Bu yükselmede bizim dönemimizde oldu. Burada çekememezliklerde ön plana çıkıyor. Benim için Boluspor’a yapılan transferlerden menfaat sağladı şeklinde ithamlar var. Eğer böyle bir şeyi ispat etsinler tüm eleştirilere hazırım” dedi.

Aydoğanlı, Kartalspor ile oynadıkları ligin son karşılaşması sonrasında kendisine yönelik yapılan eleştiriler içinde, “Biz yönetim olarak, görevde olduğumuz 2011 yılına kadar Bolu’ya gelen tüm takımları maçtan bir gün önce ziyaret ettik. Bu bir centilmenlik gereğidir. Bu doğrultuda Kartalspor’a da ziyaret gerçekleştirdik. Bunun gizli saklı bir tarafı yok. Sonra beni Kartal maçı öncesi kaptan Burak’la görüştü diyorlar. Bu görüşmede başkanımızda vardı” dedi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız