İNCEAYAN HER EVDE KAVGA OLABİLİR

Boluspor’un Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, istifa edeceği yönünde çıkan haberlere tepki göstererek, "Her evde kavgalar olabilir. Önemli olan doğru yolu bulmak" dedi.

İNCEAYAN HER EVDE KAVGA OLABİLİR
6.12.2013 - 08:56

Boluspor’un Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, istifa edeceği yönünde çıkan haberlere tepki göstererek, "Her evde kavgalar olabilir. Önemli olan doğru yolu bulmak" dedi. 
Ligde sıkıntılı günler geçiren Boluspor’un deplasmanda Kahramanmaraşspor ile golsüz berabere kalmasından arından İnceayan’ın istifa edeceği yönünde haberler çıktı. 
İHA’ya çıkan haberler hakkında açıklamalar yapan Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, “Her evde kavgalar yaşanabilir. Bu tür istifa haberleri bizi yıpratır. Önemli olan doğru yolu bulmaktır. Burada kalabalık bir yönetim var. Farklı sesler çıkabilir. Bunlar normal şeyler” dedi.
Yerel gazetelerin internet sitelerinde çıkan haberler ve yorumlarla ilgili olarak ise Başkan İnceayan, insanların yorumlarda atıp tutuğunu vurgulayarak, “O insanlar bugüne kadar Boluspor’a kaç para vermişler. Bugüne kadar yanlarında kaç insan çalıştırıp ekmek vermişler. Hepsini geçtim, beni ne kadar tanıyorlar. Şahsımıza sallıyorlar. Bizim işimiz belediye başkanının, Valinin işinden daha zor. Sağdan soldan para toplayarak kulübü ayakta tutmaya çalışıyoruz. Herkese bu işler kolay geliyor” şeklinde konuştu.
Boluspor’da en büyük sıkıntının bugüne kadar dik duruştan kaynaklandığını belirten Başkan İnceayan, “Sorun dik duruşumuzdan kaynaklandı. Ben Ali hocanın arkasında durdum. Ona güvendiğim için 13 hafta takımın başındaydı. Hep farklı sesler çıkabilir. Biz dik durmasaydık bu kez de farklı konuşacaklardı. Biz 5-6 haftada hoca göndersek, bu kez de ‘Bolu’nun çocuğunu harcadınız’ diyeceklerdi. Her şey göründüğü gibi değil. Basit düşünülüyor” ifadelerini kullandı.
Sürekli ekonomik sıkıntıların gündeme gelmesine rağmen futbolcuların paralarının aksatılmadan ödendiğini hatırlatan İnceayan, “Bugün futbolcularımızın Kahramanmaraşaspor maçı pirimi olan bin 500 TL ücretlerini ödedik. İş Bankası’na 900 bin TL ödeme yaptık. Önceki yıllardan kalan eski futbolcuların maç başı ücretlerini ödedik. Verdiğimiz sözleri tutuyoruz” diye konuştu.


Editör: E. Candan