DEV ADAMLAR HEDEFE KİLİTLENDİ

Basketbol 3’üncü liginde yoluna emin adımlarla devam eden 12 dev adam İstanbul deplasmanından zaferle döndü. Kırmızı beyazlılar lig de ikinci yarının ilk karşılaşması için zorlu deplasmana gidip İstabul Basketspor’u 82-88 mağlup edip yoluna devam etti.

DEV ADAMLAR HEDEFE KİLİTLENDİ
18.03.2013 - 18:15

 

Lige başlarken mütevazi bir bütçe ile hedefini kinci lig olarak açıklayan Boluspor basketbol takımı hedefe adım adım yaklaşıyor. Kırmızı beyazlı ekip bölgesel lig maçlarını başarı ile tamlayıp ismini 3 lige yazdırırken buradan da 2’inci lige çıkmak için hedefini açıklamıştı.Basketbol guruplarında hedefe giden ve belki de mütevazi bir kadro kuran Boluspor Basketbol takımı bir çok takımı geride bırakma başarısını gösterdi.

Ligde ilk yarıyı bütün maçları kazanıp ikinci yarıya da iyi başlamak isteyen Boluspor İstanbul Basket takımı karşılaşmasında zaferle döndü.Baştan sona çekişmeli gecen karşılaşmada zorlu rakibini 82-88 mağlup etmeyi başaran Boluspor basketbol takımı namaglup serisine de bu maçtan sonra da devam ettirdi.

Bu hafta bu ligin en çok bütçesini oluşturup hedefini ikinci lig olarak belirleyen Adanspor’u konuk etmeye hazırlanan Boluspor basketbol takımı hafta sonu taraftarının desteğiyle zorlu rakibini yenmek istiyor.

Haber Burhan Yeşiltaş


Editör: E. Candan