Kıbrıscık yeteneklerini arıyor

Kıbrıscık'ta ilçeyi, Bolu'yu ve ülkemizi temsil edebilecek şampiyon adaylarına ulaşabilmek amacıyla ödüllü yetenek taraması ve spora yönlendirme projesi hayata geçiriliyor

Kıbrıscık yeteneklerini arıyor
28.11.2023 - 12:26
Kaynak: Haber Merkezi

Kıbrıscık'ta ilçeyi, Bolu'yu ve ülkemizi temsil edebilecek şampiyon adaylarına ulaşabilmek amacıyla ödüllü yetenek taraması ve spora yönlendirme projesi hayata geçiriliyor. Proje kapsamında öğrencilerin test ve ölçümleri yapılacak.

BAŞARILI OLANLARA SPOR ÇANTASI HEDİYE EDİLECEK

Kıbrıscık Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda başarılı olanlara spor çantası hediye edilerek spora yönlendirilecek. 

Yapılan açıklamada; Yetenekli çocuklarımızı üst düzey sporcu olarak yetiştirip Kıbrıscık ve Türk sporuna kazandırmayı amaçlıyoruz. İnşallah buradan tespit ettiğimiz sporcularımız, ay yıldızlı bayrağımızı uluslararası müsabakalarda başarıyla dalgalandıracak." denildi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız