Özcan ,İhsanoğlu'na oy vermedim dedi ama paylaşımlar öyle demiyor

Özcan ,İhsanoğlu'na oy vermedim dedi  ama paylaşımlar  öyle demiyor
7.03.2022 - 10:27
BoluGazetesi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Trak'ın gündemi değerlendirdiği toplantıda Belediye Tanju Özcan'ın geçmiş dönemde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vermediğini açıklamasına ilişkin bir soruyu, "Bunlar ipe sapa gelmez laflar. Ciddiye alınacak sözler değil." diye cevap verdi.

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Suat Güner'de başkan Özcan'ın Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy verdiği pusulayı yayınlayarak "Yalan söylerken bile yalan söylüyorsun. Tam bir fiyaskosun" dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Trak'ın gündemi değerlendirdiği toplantıda gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın geçmiş dönemde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vermediğini açıklamasına ilişkin soruyu yanıtlayan Öztrak, "Bunlar ipe sapa gelmez laflar. Ciddiye alınacak sözler değil." dedi.

"YALAN SÖYLERKEN BİLE YALAN SÖYLÜYORSUN"

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Suat Güner'de başkan Tanju Özcan'ın 10 Ağustos 2014'de kendti twitter hesabından paylaştığı ve Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy verdiği pusulayı yayınlayarak "Yalan söylerken bile yalan söylüyorsun. Tam bir fiyaskosun" dedi.

Güner, "Son günlerde her söylemi elinde patlayan Tanju Özcan'ı CHP Genel merkezi de ciddiye almıyor artık. CHP Genel Merkezinden puan kapmak için 10 Ağustos 2014 tarihinde 1069 no'lu sandıkta resim çekip "Çatı adayına oy verdim" diye paylaşım yapan tek kişiydin. Yalan söylerken bile yalan söylüyorsun. Tam bir fiyaskosun" şeklinde konuştu.

Bolugazetesi.com.tr

 


Editör: K. CAN