İZ BIRAKANLAR

  • 4.02.2012 00:00

 

1926 yılında İbrahim Fehmi Bey ile başlayan Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında sırasıyla, Ömer Lütfi GÖKSEL, AbdürrezzakTIĞLI, Kemal AYDOĞDU, Avni MEMİOĞLU, Ali Rıza ÇATILI, Ali Ekrem YANGIN, Kadir KUŞÇUOĞLU, Celalettin TORUN, Nazım CEYLAN, M.Nadir AKALIN, Muhammet DURMUŞ, Merdan TUFAN, Cemalettin DEDEBEYOĞLU, İsmail KOCAÇALIKOĞLU, Mustafa TOKER, Halil ECEVİT, Şenol GENÇ ve Recep SEZER görev yaptı.

Arada bir iki haftalık ya da bir iki aylık görev yapanlarısaymadım…MerdanTUFAN’dan günümüze kadar olan müdürlerimizle tanışma ve çalışma olanağı buldum… Son olarak Recep SEZER 4 yıl 2 ay Bolumuzda görev yaptı.

Bu zaman zarfında kendisinin iyi izler bıraktığına inanıyorum. Özellikle insani değerler açısından kendisinden örnek davranışlar gördük… Unutulmaya yüz tutmuş manevi değerlerin yönetim alanında, toplum hayatında nasıl etkili olduğunu hatırlattı bizlere…

Gazelle Otel’de yapılan veda programında eğitim çalışanlarının yoğun katılımı vardı.Birlikte çalışma olanağı bulduğu Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri program için tek yürek oldular. Gelen misafirleri kapıda karşılayarak ev sahipliği yaptılar.“Bu Kalp Seni Unutur mu?” şarkısı eşliğinde Recep SEZER’in yer aldığı fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterimi oldu. Yapılan konuşmalarda duygusal anlar yaşandı. Kendisine çalışanlar tarafından hatıra değerinde çeşitli hediyeler takdim edildi.

Recep SEZER masaları tek tek dolaşarak, programa katılan herkese “hoşgeldiniz” dedi ve ellerini sıktı. Küçük sohbetler yaparak ve herkesle tek tek fotoğraf çektirerek, gönülleri aldı.

Recep SEZER ve Bolu adına bu ortamın memnuniyet verici olduğunu düşünüyorum…

Ortada kendisinden razı olan bir topluluk ve kendisinin de razı olduğunu söyleyen bir Milli Eğitim Müdürü vardı.

Yolun açık olsun Müdürüm…

Yeni müdürümüz Recep ALPDOĞAN görevine başladı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum… Umarım Bolu’nun eğitim başarısında rolü büyük olur ve Bolu’da iyi izler bırakır…


Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Leyla Heybeli Döşkaya
    Leyla Heybeli Döşkaya
    11.09.2011 01:43

    keşli cevizli ev makarnası ,yoğutlu bakla çorbası ,tereyağı kaymağı..

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız