İŞ İŞTEN GEÇER

  • 27.07.2020

 

Boluspor' da ligin bitmesinin ardından yönetim tarafından alınan kongre kararı camiayı hareketlendirdi. Başkan Necip Çarıkçı nın kulüp kayyuma da gitse aday olmayacağım açıklamasının ardından adaylar kamuoyunda nabız yoklamaya başladılar.

Birçok isimin başkanlık için adı geçmeye başladı.

Bu adayların en büyük sıkıntısı kulübün mali portresi kulüp başkanı Necip Çarıkçı Boluspor un borcunu 19 milyon olarak açıkladı.

Bu rakamın içinde toplam 5 milyon civarında belediye, SGK ve vergi dairesine olan bir borç var. Kalan ise Çarıkçı nın alacağı dahil olmak üzere 14 milyon..takımın iskelet kadrosu da büyük ölçüde hazır yeni yönetim sadece 5-6 nokta transfer ile ideaol kadroyu oluşturabilir.

E tamam o zaman diye bilirsiniz.

Evet tam olarak tamam diyemesek de adı geçen başkan adaylarının artık resmen ortaya çıkıp adaylıklarını açıklamaları gerekiyor.

Bugün 1 Ligde en az borca sahip takımlardan biri olan Boluspor da kimse takımın borcu var bahanesinin arkasına sığınmaması gerekir.

Yeni sezonda 1. Ligde mücadele edecek takımların en az yüzde 70 nin borcu Boluspor un 3-4 katı.

Boluspor u seven herkes artık taşın altına elini koymalı.

Bahaneler üretmemeli.

Boluspor' u sevenler kayıtsız şartsız öne çıkmalı.

Başta sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere bütün camia bir an evvel bir araya gelmeli ve yeni başkanı belirlemeli.

Geçmiş yönetimleri beğenmeler ise ön saflarda olmalı.

Her zaman söylediğim gibi Boluspor taraftarları ise birlik ve beraberliklerini şu dönemde daha da güçlendirmeli.

Eğer hala senin başkanın benim başkanım çekişmesini, mali tabloyu veya Necip başkan bırakmaz bahanelerinin arkasına sığınılırsa iş iş den geçer benden söylemesi…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.