Yeni bir gazete daha

  • 3.02.2016 00:00

 

“YENİBİRLİK”…”FORUM BASIN YAYIN TİCARET A.Ş.” adına İmtiyaz SAHİBİ:”Avni ÖZGÜREL”
…Usta Gazteci…Usta Gazetecilerden bir kadroyla tüm ülkede bayiler de elli kuruşa  günlük satılmaya başlanmşı…Beğendik… Liberal bir çizgide… Bir çok dost köşe yazarı var…”h.fehmi ketenci” hocamızda burada…”Bilişim,akademik,sosyal,ekonomi,bazen siyasetin farklı bir yüzü,sosyal yaşamdan kesitler,memleketimden insan manzarları v.b” … Okuyoruz…Okuyalım…Selam ve Muhabbetle… SAYGILARIMIZLA.
 
“İBAL” cilere tebrik…
“Liselerearası” 29. Müzik yarışmasında 02 nisan 2016 cumartesi günü”Ankara” da bu yıl da Bolu yu temsil ettiler… “yıllar sonra rastladım çocukluk sevgilime”…bir Türk müziği parçasıyla onlaraca rakiopleri arasında farkındalık göstersdiler.. Gitar lar dan birinde de bu yıl da bizim yeğen “KAĞAN” Bey ve değerli arkadaşları … Okul Müzik Öğretmenleri”Özlem ALIŞ”ın yönetiminde iyidiler…Kutluyoruz…ALTINDAĞ”Selim Sırrı Tarcan” salonundaydık… Oradaydık…TEŞEKKÜRLER… Yolları açık olsun…Muhabbetle…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız