Gündem yerel seçim

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Bolu İl Başkanlığı ,ilçe başkanları ile bir araya gelerek  istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Gündem yerel seçim
28.11.2023 - 12:46
Kaynak: Haber Merkezi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Bolu İl Başkanlığı, ilçe başkanları ile bir araya gelerek  istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda ülkü ocakları ilçe başkanlıklarının durumları, teşkilatlar, önümüzdeki günlerde yapılacak olan faaliyetler, yaklaşan yerel seçimler gibi konular görüşüldü.

Toplantı sonrası Milliyetçi Hareket Partisi İl binasına geçen heyet  MHP Bolu il Başkanı İlhan Durak ile bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Toplatı sonrası değerlendirme yapan il Başkanı Cihan Özkalem; Ülkü Ocakları hepimizin yetiştidiği irfan mektebi, iffet ve irade menkıbesidir. Bizler çağa yön veren, istiklalin çehresine değer ve canlılık katan bir mücadelenin taraf ve sahipleri olacağız. İşimiz çok, yükümüz ağır, hedeflerimiz ise büyüktür. Yaklaşan yerel seçimlerde ülkücü milliyetçi hareket olarak Sayın İl Başkanımız İlhan Durak ile beraber muzaffer olacağız, her daim partimizin ve hedeflerimizin peşinde olacağız” dedi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız