KALAN DÖRT MAÇI ALIRIZ MI ACABA!

  • 18.04.2011 00:00

    Levent hoca geçen hafta alınan maglubiyetten sonra kalan beş haftada onbeş puan alacağız ve süper lige çıkacağız demişti ya, bu hocanın futbolcularına olan güvenini belirtmek ve herşeye rağmen futbolcularının bu işin üstesinden geleceğinin işareti olarak söylenmiş bir söz olarak algılandı.Ancak hocalarının bu söylemlerini futbolcuların çok fazla önemsemediği bu hafta oynanan maçla ortaya çıktı. Rakip Çaykur rize Bolu'ya enaz beraberlik ve kontrataklardan birde gol bulursam üstüne yatarım mantığı ile gelmiş.  Genelde rakip takımların bir gol atıp üstüne yatma taktiği sürekli olumlu sonuç verdiğinden, Boluspor'un bu zaafından Rize'de yararlanmak istedi fakat aradığı golü bulamayınca alınan beraberliğe sevindi. Haftaya dinlenecek olması rakibi olan Boluspor'la arasının açılmaması açısından bu hafta istediğini aldı. Boluspor ise şimdiye kadar oynadığı rakiplerinden puan alamamanın sıkıntısı sürekli çekti. Sezon sonu şampiyonluğu istiyorsan rakiplerini yeneceksin ve onlarla oynadığın maçların önemini kavrayacaksın, Bence Levent hoca futbolcularına bu kadar güvenmekle hata etti. Bu futbolcular istediğinde maçı alabilecek yeteneğe sahip olduklarını  bilerek Boluspor'a transfer oldular.  hiç kimse demesinki elemizden geleni yapıyoruz, beyler elinizden gelenin fazlasını bekliyor bu taraftar sizden nedir bu rakip karşısındaki belirsiz oyun anlayışı, hocanız size oyun oynatamıyor desem sizin herşeye rağmen oyunu hocanıza oynadığınızı bildiğimden buda geçersiz bir bahane diye düşünüyorum. Eeeee. nedir bu beceriksiz futbol anlayışınız rakip sizden korkacağına siz rakipten korkuyor ve sürekli hata yaparak kolay alınacak maçları dahi zora çeviriyorsunuz. Artık bu maçla beraber zaten kaybolan ilk iki şansımızıda iyice yitirdik. Bunda sonra nemi olur bu takım artık ilk altının hesaplarını yapmaya başlar haftaya oynanacak Akhisar maçıda istediğimiz gibi bitmesse bir sezo daha Boluspor için kapanmış olur.

               Bu haftaya damgasını vuran maç sonu olaylarıda görmek istemediğimiz manzaralardandı. Ancak maçın olumsuz sonucunda bu olayların olacağını bilmek içinde kahin olmaya gerek olmadığıda biliniyordu. Güvenlik güçlerininde maç sonundaki taraftarla girdiği tartışmanın nedeni ise anlaşılamadı. Güvenliği sağlamakla görevli olan  polisimiz  taraftarın güvenliğini tehlikeye atarak bir anlamda tribünlerde gereksiz gerginliğe neden oldu. Aklıselim düşünenlerin bu olayları tasvip etmeyeceği gerceği gözönüne alınmalıdır.  iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ayhan Savaş
    Ayhan Savaş
    13.04.2011 10:24

    Yazarın söylediklerinin % 80 ine katılıyorum.Katılmadığım kısım ise "başörtülü aday gösteren partiye oy vereceğim" demesidir.Buradan Bolu da başörtülü aday gösteren HAS partiye oy vereceği anlaşılıyor.Daha dün kurulan,sağcımı solcumu olduğu belli olmayan,Milli Görüşü satan,Allah - Ekmek - Özgürlük diyen bir partiye sizin gibi bir yazar nasıl oy verebilir.Bu tavrınızla müslümanların oylarını bölüyorsunuz.Sizin yüzünüzden CHP gelir mazallahhhhhh.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız