• 15.11.2010 00:00

 

             Boluspor altı puanlık maçlardan bir tanesini daha Gaziantep  belediye ile oynayacak olması haftanın önemini artırmıştı. Geçen hafta Güngören maçında alınan farklı galibiyet sonrasında bu maçın sonucu taratarların merakla beklediği karşılaşmaydı. Rakip Gaziantepbelediye hafta içerisinde Beşiktaş ile oynadığı zorlu karşılaştırmadan galip çıkması Boluspor teknik heyetinin bu maça daha ciddi bakmasını sağladi. Zaten bu maç Boluspor için önemli bir maçtı, rakibin puan sıralamasındaki yeri ve bir mağlubiyetinin olması bu maçın önemini belirleyen faktörlerdi. Havanın güzel olması tribünlerede etkisi oldu. Bu maçta Boluspor'u desteklemeye gelen taraftar sayısındaki artma belirgindi. Tribünler doksan dakika boyunca Boluspor'u destekleyerek futbolcuların sahadaki performansına katkıda bulundular.

 

            Geçen haftanın kayıplarından sonra teknik heyetin ilk onbir konusundaki sıkıntıları hafta içerisinde belirginleşsede, teknik heyetin bu maçta sahaya sürdüğü ilk onbir izleyenlerden tam not almasını bildi. Hele bir landy vardi ki bu maçın gerçek kahramıydı. Zaman zaman bu futbolcu için yaptığımız olumsuz eleştiriler, futbolcuya zaman içerisinde olumlu yansımış olacak ki her geçen hafta oyununu dahada güzelleştiriyor.
 
             FABİANO sürekli seni yazıyorum ve diyorum ki Boluspor seni takıma yararlı olasın diye aldı. Zarar veresin diye değil, tamam Türkçe bilmiyorsun, kuraldandamı haberin yok.  Hakemin çaldığı ofsayt düdüğünden sonra topa vurulmayacağını, vurduğunda sarı kartla cezalandırılacağını öğrenmiş olman gerek, bencilce oynadığın futbol sonrasında gördüğün ikinci sarı kart sonrasındaki kırmızı kart belkide Boluspor'un üç puanına neden olacaktı. Bu maçta ödül diğer futbolcularınsa, Fabiano'nun ödülü ise ceza olmalıdır. Renkdaşının oynadığı futboldan etkilenmeli ve aynı ücretede oynamadığını bilmelidir.
 
             İki haftadır atılan gollerde yedek kulubesindeki Levent Eriş ve Genel kaptan Tuncer Şengün'ün birbirlrine sarılarak gol kutlamalarının düşman çatlatır cinsten olması dikkatli gözlerden kaçmadı.ne diyeleim sezon sonundada mutlu sonda aynı kareleri görürüz. 
 
              iyi bayramlar