ZOR MAÇIN GALİBİ BEYPİLİÇ BOLUSPOR

  • 24.10.2021 14:40

          Son haftalarda galibiyet yüzü göremeyen Boluspor Menemen maçı ile  moral buldu diyebilirim. Futbol adına çok fazla birşey göremesekte sonuç Beypiliç Boluspor adına üç puanı skor tablosuna yazdı. zaman zaman oyun iki taraf için hızlanmış olsada Beypiliç Boluspor oyuna biraz daha hakim görüntüsü verdi. Defansın yaptığı bireysel hataların Beypiliç Boluspor kalesinde net pozisyon yaratması ise takımın paniklemesi ile hata yapmasından doğan  pozisyonlardı.Maçın genelinde Beypiliç Boluspor daha üstün görünsede gol yollarında etkili olamadı. Reha hocanın maç sonu açıklamasında da belirttiği üzere zor maçtı ancak zor maçlara futbolcuları hazırlayacak olan da teknik heyet olmalıdır. 4 haftadır maç kazanamamanın vermiş oldugu stresi hafta içerisinde yok etmenin çareleri hoca ve teknik heyetin çalışmaları bitirmelidir. Maç öncesi ve sonrası bu tür açıklamaların Beypiliç Boluspor,a faydası olmayacağı gibi  taraftarında sabrını taşıracaktır. Gerçi taraftarında sahalardan uzaklaştığı bir dönemde Beypiliç Boluspor,un almış olduğu galibiyet ancak sosyal medyada konuşulur olmaya başladı. Tribünler boş kaldığı surece  Beypiliç Boluspor neyin mücadelesini yapacak onu da anlamış değilim. Taraftarı tribünlere çekmenin yolunu bulacak olan ise başkan ve yönetimin sorumluluğunda olduğu bilinmelidir.

           Yılda yaklaşık 25,30 milyon harcanan bir takımın taraftardan uzak mücadelesi futbolcularıda olumsuz etkıleyen faktörler arasındadır. Beypiliç Boluspor başarılı bir şehir takım olmak istiyorsa aradaki engelleri kaldırıp yönetim taraftar,basın ve hatta seyirci hep birlikte sonuca varmalıdır. aksi halde iki ileri bir geri bu ligde oynar dururuz. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız