LEVENT HOCA BU TAKIM NEDEN OYNAMIYOR!

  • 1.11.2010 00:00

 

        SÖYLESENE LEVENT HOCA BU TAKIM NEDEN OYNAMIYOR!

     Ne oluyor bu takıma bilen biri varsa anlatsın. bir hafta önce deplasmanda oynadığı maçta övgüler yazdığımız bu takım bir hafta sonra kendi evinde inanılmaz kötü oyunla yeniliyor.Hocanın maç sonu açıklamalarında köşe yazarlarının futbolcular hakkındaki olumsuz eleştirilerinin takımı olumsuz yönde etkilediği falan gibi serzenişleri  yenilginin bahanesi gibi algılanıyor. Levent hoca sezon başı almak istediği tüm futbolcuları kadrosuna dahil etti. Bu takımın 14. haftada atağa gececeğini söyleyende kendisi idi. Şimdi ne olduda dokuzuncu haftada panikledi anlamak mümkün degil, haftalardır kötü oynadığımız maçlarda kazanıyoruz, iyi oynadığımız son üç maçıda kaybediyoruz, acilen bu soruna çözüm bulunmalı diyen köşe yazarları, yani bizler Boluspor'un iyi yerlerde olmasını istediğimiz için bu eleştirileri yazdık ve söyledik. Şimdi gelinen noktada herşeyin son bulmadığı bir gerçek olsada, şimdiden alınacak radikal önlemler bundan sonra Boluspor'u belkide daha iyi neticelere ulaştıracaktır. Fabiona golu attı ve doksan dakikanın üstüne yorgan serip yattı. bu futbolcuya Levent hocada doksan dakika sabredip oyundan almadı. Bir futbolcu nekadar iyi olursa olsun takıma faydası yoksa arkadaşlarının gayretini ciddiye almıyorsa oyunda kalması bence hocanın futbolcusuna aşırı güvenmesidir. Bu güveni Fabiona son maçlarda malesef boşa çıkarmıştır. Bu maçın tek suçlusu tabiki fabiona değildir. Fakat fabionaya yapılan yatırımlar karşılıksız kalmıştır.Tek tek futbolcuları yazıya dökmek bu maçın sonucu için uygun olmayabilir, ancak bir gerçek varki, bu Boluspor son üç haftada iyi oynayan övgüler yazdığımız Boluspor olmadığı kesin, belkide Orduspor bizim daha önce oynadığımız takımlardan çok daha iyi bir takım olduğu ve Boluspor'un oyun anlayışını çözen bir teknik heyetin Orduspor'un başarısında katkısı olduğu kesinleşti.

 

       Maç sonu Emin başkan üzgündü. Futbocularımın arkasındayım mesajı anlam taşıyordu. futbolcularda bu mesajdan kendilerine pay çıkarabilirlerse ilerleyen haftalarda herşey Boluspor lehine gelişebilir. Levent hocanın yardımcısı Taşkın hocayada buradan şunu özellikle iletmek istiyorum. Tribünde söylenen sözlere kulak asma kulübeden çıkıp tribüne bakma senin işin sahadaki futbolcuların motivasyonudur. Her söylenen lafa dönüp birşeyler söylemeye çalışırsan işini yapmada sıkıntı ve sorun yaşarsınki bu da senin profesyonelligine yakışmaz iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız