KÖTÜ OYUN İLK YARI SONUÇ FENA DEGİL!

  • 5.01.2021 00:00

Nihayet ilk yarı sona erdi Beypiliç Boluspor bu sene ilk yarı en kötü sezonunu yaşadı diyebilirim.

Necip çarıkçı ile başlayan üç yıllık kongre süreci birinci yılında olağanüstü kongre sürecinde yeni başkan Abdullah Abat ile devam kararı alınmasından bugüne yaşanan olumsuzluklar devre arasına girildiğınde 19 puan Beypiliç Boluspor için iyi olmasada kötü sayılmayacak bir puan olarak ikinci yarıya başlamasına katkı sağlayacak gibi görünüyor.

Başkan bu devre arasını iyi değerlendirmelidir. Benim düşüncem kiralıkların biran önce gönderilip yerine daha faydalı oynayabilecek oyuncuların alınması başkan ve yönetimin öncelikleri arasında olmalıdır.

edindiğim bilgilere göre Kerim alıcı gönderilmiş Muhammet bayır ve Bekir yılmaz ile kulup bulmaları istenmiş kiralıklarında gönderilmesi gündeme düşmüş.

4 veya 5 futbolcu ile anlaşmaları gelen bilgiler arasında norveç liginden görüşülen oyuncular var yönetim bu transfer döneminde hataya yer vermemek için ince eleyip sık dokumalıdır.

Reha hocanın Eskişehir maçı sonrası açıklamasında ikinci yarı daha farklı Bir Boluspor izleyeceksiniz demeside bazı futbolcularla yolunun ayrıldığına dair düşüncelerimizi haklı kılıyor.

Çünkü dört beş hafta önce reha hocanın Muhammet ile yaşadığı sıkıntılı süreç basına yansımasada akabinde muhammet.in ilk maçta yedek soyunması iddaları doğrular nitelikteydi.

Zaten sezon başında muhammet.e verilen kaptanlık daha eski olan futbolcuları motıve edemiyordu.

Bu süreçte işin tuzu biberi oldu beklenen operasyon devre arasına kadar beklendi ve şimdi muhammet ile beraber bekir ve Kerim alıcının,da ilişiklerinin kesilmesine karar verildi.

Bundan sonra ne olur Kerim alıcı zaten kiralıktı kulubüne geri döner, diger iki futbolcu kulüp bulabilir mi. bulamassa Beypiliç Boluspor.la kalan yarım devrede neler olur bunuda zaman gösterecek.

Beypiliç Boluspor bu ilk yarıda oynadığı iç sahadaki 8 maçta 2 galibiyet 3 beraberlik 3 maglubiyet almış dış sahada oynadığı 9 maçta ise 3 galibiyet 3 beraberlik 3 maglubiyet almış bu tabloya göre Beypiliç Boluspor dış saha maçlarında daha başarılı görünüyor.

Aslında bunun sebepleri araştırılmalıdır.ilk yarı sonucuna göre ilk 9 haftada galibiyetle tanışamayan bir Boluspor 10,11, ve 12. haflarda alınan seri galibiyetlerle ilk yarıyı zorda olsa 12. sırada bitirerek ikinci yarıya daha avantajlı girecek olmasının rahatlıgını yaşamaması için nokta transferlerin yapılması gerekli olmuştur.

Sportif direktörümüz Barbaros ile birkaç düşüncemide paylaşmak bir zaruret oldu. geçen hafta Boluspor forması ve Bolu çikolatası ile ulusal basında görev yapan gazetecilere jest yapması bu arkadaşın ideallerinin Beypiliç Boluspor degil bundan sonraki takımlarda ulusal basının dikkatini çekmek oldugu görüldü.

Yerel basını çok fazla dikkate almadığıda dikkatlerden kaçmadı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız