FABİ, OYNADIĞIN FUTBOL ALDIKLARINI KARŞILAMIYOR!

  • 25.10.2010 00:00

 

     Boluspor iyi oynamasına iyi oynuyorda iyi oyun golle süslenmeyince oyun unutuluyor skor on plana çıkıyor. Futbolda skor önemli olduğundan iyi oyun seyredildiğinde göze hoş geliyor. Maçın daha önce kadir has stadında oynanacak açıklaması olmasına rağmen son akşam maçın yan sahaya alınması ise TFF'nin Banskasya ligine bakış açısını göstermiştir.  Bolusporda Kayseri maçında iyi futbolla oyuna başladı cömertce harcanan gollük pozisyonlardan sonra ikinci yarıda öne geçen tarafta Boluspor oldu ancak skoru koruyamadı. Fabiano artık futbolunla Boluspor'a katkı sağlaman gerekiyor. Boluspor senin için yapacaklarını fazlasıyla yaptı takımda bir dediğin iki edilmiyor gak desen su, guk desen yem önüne geliyor haftada oynayacağın bir doksan dakika onuda layıkı ile oynayarak sana sunulan ayrıcalıkların farkını ortaya çıkarmalısın. Bu futbolcuya acilen gereken uyarı yapılmalı ve kaybedilen iki puanda büyük katkısının olduğuda unutulmamalıdır. Bu takımın penaltıcısı bildiğim kadarı ile Fabiona degildi, şampiyonluğa oynuyorsan, böylesine önemli bir maçta penaltı yakalıyorsun onuda gole çevirmen gerek, Birde takımda bencillik oluşmaya başladı. Takım oyununda gol atmak kadar, asist yapmanında önemini Ferhat ve Fabiona kavrabilse bu maç daha farklı bitebilirdi. Kimsenin iyi niyetinden kuşkumuz yok takımın kazanmak için oynadığı görülüyor, ancak pozisyonlarda direk kaleyi düşünmek yerine daha musait pozisyondaki arkadaşlarını düşünen futbolcular takıma daha yararlı olurlar.

         Rakip kayseriErciyes'in ligin ikinci sırasındaki bir takım gibi oynamadığı görülüyor. Boluspor her bakımdan üstün oynadığı bu karşılaşmada kayseri'den daha iyi bir takım olduğunu tüm seyredenlere gösterdi. Ancak skorunda bu iyi futbola yansıması şampiyonluk yolunda 'Emin adımlarla Eriştir super lige' sloganına uyacaktır. iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız