• 16.03.2020 00:00

 

Boluspor gerçekten ligde kalacak mı, yoksa düşecek mi diyenler son haftalardaki Boluspor'daki olumlu gidişatı görünce düşünceler olumlu yönde değişmeye başladı.

Hayatın her noktasında olduğu gibi futbolda da aynı kural işliyor.

Başarının insanların düşüncelerini olumlu hale getirmesini sağlayan faktörlerden birtanesi olduğunu kanıtlıyor.

Başlangıçta Osman hoca ile ligde kalmanın mümkün olmayacağını söyleyen üst akıl kişiler bugünlerde haklı olduğunu anlatmak için sosyal medyayı zorlamaya başladı.

Fırat hoca ile anlaşıldığında" Badem bıyıklı,başarılı olması mümkün görünmüyor" gibi söylemlerden bugün Fırat hoca büyük hoca oluverdi.

Aslında herzaman dediğim ikinci yarı transferleri bana göre sezon başında yapılan transferlerden daha etkili olduğu aşıkardı.

Ancak uyum süreçleri zaman alacağı için sabır gerekiyordu.

Taraftarın sabrı da tükenmişti her maç sıkıntılı geçmeye başlayınca yönetim çareyi hocayı degiştırmekte buldu ve iyi de yaptı Fırat hoca ne yaptı derseniz elinde sihirli değnek olmadığı kesin mevcut futbolcuları en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini bu takımın ligde kalabileceğini söylediğinde bende dahil çoğu kişi inanmadı.

Lig sonuçlanmamış olsa da tribünlere yeni bir umut veren hocayı alkışlamak gerekir.

Bundan sonra ne olacak hep birlikte izleyip göreceğiz Sevgili kardeşim Özcan Özdemir ve nicelerinin haftalardır Boluspor düşmeyecek twitlerini hayalci bulduğumuzda gönlümüzde inşallah dedikleri çıkar diye de düşünmekten kendimi alamıyordum.

Maçların taraftarsız olması belkide Bursa"da alınan beraberliğin en büyük sonucu oldu.

Önümüzdeki hafta Altınordu maçı artık daha da önem kazandı.

Haydi Boluspor.