GÖRMEK İSTEDİĞİMİZ BOLUSPOR BU OLMALI

  • 13.09.2010 00:00

Nedendir bilinmez işler kötü gidince dedikodu mekanızması tüm canlılığı ile spor kamuoyuna düşer ve dedikodu üzerine yorumlar yapılır. Kim haklı kim haksız yorumları varolduğu şüphe götürür konular üzerine sürekli konuşulur. Sonuçta gerçegin ne   olduğu sorulduğunda ikna edici cevapları dedikoduları üretenler dahi bulamaz. Bu olay hayatın her aşamasında varolduğu gibi herzamanda olacaktır. Ancak rayında giden trene çomak sokma misali bu dedikodularında sonu Boluspor'un başarısı ile son bulacağı muhakkaktır. Ancak her dedikoduda bir gerçek olduğuda unutulmamalıdır.

         Boluspor bu hafta Adana deplasmanından Giresun maglubiyetinin sıkıntısını atmış olarak döndü. Giresunda kaybedilen puan bu hafta telafi edildi. Bu hafta sonu yaklaşık 40 gün sonra seyircisi ile ilk resmi maçında sahasında Tavşanlı linyitspor' ile oynayacak olmamız seyirciyi tribünlere çekecektir.Levent hoca kazanmak istiyorsak risk almayız ve hucum futbolunu hem içeride hemde dişarıda oynamalıyız ki sonuca gideriz diyor. Levent hocanın bu sene elindeki hucum oyuncularına bakarakta bir değerlendirme yaparsak, hucum futbolu oynamasınında bir taktik olduğu anlaşılıyor. Transferdeki forvet oyuncularının çokluğu ve futbol kalitelerinin birbirlerine çok yakın olması levent hocaya defansif oyun kurgusundan uzak bir futbol oynamaya yöneltiyor. Buda açıklamalarında görüldüğü üzere atak futbol oynayarak rakibe kendi sahasında baskı kurarak oyunu  rakip sahada oynamak istiyorki bu taktik Adana deplasmanında başarılı oldu. Bundan sonra yapacağı maçlarda daha çok forvet oyuncularına iş düşüyor ki bu malzemede elinde yeterli miktarda var.
          Emin başkan transferi futbolu tartışılmayacak iki futbolcu ile kapatırken sporseverlerede bu sene o sene mesajını bir defa daha hatırlattı. iyi haftalar


Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ahmet çatladılar
    ahmet çatladılar
    8.08.2010 15:40

    Bolulular adına konuşmak haddini aşmaktır. Bolulur askeri cunta taraftarı değildir.Bolulular faili meçhulleri yapanları hoş görmez.Bolulular iç savaşa ortam hazırlayan veli küçük ve nihal atsız gibi din ve vatan düşmanlarını korumaz onun için EVET diyorum.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız