DÜN NE YAPILDI, BUGÜN NE YAPILIYOR?

  • 16.08.2010 00:00

         Futbolun da dünü yoktur dün yapılanlar dünde kalmıştır.iyidir kötüdür herşeyi ile geçmişte kalmıştır. Bugun geçmişte yapılan hataları yaparsak ancak ozaman dünü konuşur, konuştururuz. Geçmişte yazması ve konuşması gereken bizler Boluspor manfaatleri adına nasıl çok fazla eleştiriye yer ayırmamışsak, bugünde Boluspor'un menfaatleri adına dedikoduların üretilmemesi gerekmektedir. Bunları nedenmi yazdım. Emin başkanın bir internet sitesinde çıkan söyleşisinden başkanın rahatsız olduğu konuların başında transferlerle ilgili dedikodular gelmekte idi. Geçmişte hiçmi yanliş yapılmadı tabiki yapıldı o gün susanlar sanılmasın ki korkudan, yanlızca kurum zarar görmesin Boluspor kazanmış mantığı ile hareket ettiler. Tabiki Boluspor'un zararına olacak yanlışları zaman zaman dile getirdik. Ancak yıkarcasına değil, tamir edercesine gündeme taşıdık. Bugünde tamir edilmesi gereken işler varsa hep beraber yapmalıyız. Maçların başlamasına bir hafta kala yaşanan olumsuzluklar herşeyden önce Boluspor'a zarar verecektir. Emin Semercioğlu ve yönetimi seçimden sonra bugün gelinen noktada transferleri tamamlamıştır. Belki ay sonuna kadar gidenler veya gelenlerde olabilir. Fakat yapılan transferlerin geçmişte olduğu bugünde Boluspor'un yararına olduğu şüphesizdir. Bu nedenle ben Boluspor'u seviyorum ,başarılı olmasını istiyorum diyenlerin bu saatten sonra Boluspor başarısı için elinden geleni yapmalıdır.

          Spor turizminin Bolu'da gelişmesi Bolu yararına olacaktır diyoruz, Geçen hafta Abantta idim. Abantta faytonların ve atların gelişigüzel heryeri mekan tutması, gezilecek çayırların at pislikleri ile kokması güzelim Abant'ın türizmini baltalıyor. Mademki bu işten para kazanan bir kesim var temizliğinede dikkat etmesi gereken onlar olmalıdır. Sayın valimizinde bu konu üzerindeki hassasiyetinide bildiğimizden, Abant ile ilgili basında çıkan düşüncelerini bir an önce uygulamaya koymasını bekliyoruz. iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız