İKİNCİ YARIDAKİ BOLUSPOR İŞ YAPAR!

  • 2.09.2014 00:00

 

              İşte futbolun anlaşılmaz farklılıgı, Boluspor GBB maçına hocanın deyimi ile üç puan için gitmiş olsada, Gaziantep Büyükşehir belediyenin sezon başı transferleri göz önüne alındığında hiçde sanıldığı kadar kolay maç olnmayacagıda ortada idi. Maça Antep belediye çok iyi başladı Bolusporun defans zaaflarındanda zaman zaman faydalanarak gol pozisyonları üretmeye başladı. Defansın arkasına sarkan toplar rakip için avantaj, Boluspor içinse kabus olmaya başladı. ilk yarıda yenen inanılmaz gol stoper yanlışlıklarınıda ortaya koydu. 

               Sertan'nın göstere göstere yaptıgı ortayı düzgün kafa vuruşu ile kaleye gönderen javadov maçın kırılma anı olarak görülüyordu. Bu dakikadan sonra Boluspor maç kazanamaz diye düşünmeye başladık. Ancak ikinci yarıya farklı bir Boluspor çıkınca maçda Boluspor adına seyredilir hale geldi. prijovic'in beraberlik golü aynı zamanda Boluspor adına guzel oyunun habercisi oldu. istenildiginde maçı kendi lehine cevirebiliyorsan maçtaki kusurlarının tesbit etmişsin demektir. Bu maçta Reha hocanın kendini ispatladığı bir maç oldu. Geçen yıllarda bir puanı begenmesken sezon sonlarında bir puanları arar hale düşdügümüzü unutmadan alına beraberliğin iyi bir sonuç olduğunu unutmayalım.

           İlk haftanın tribünlere yansıyan pasolig uygulaması kulüplerin en büyük derdi olacaga benziyor. Nurulha saglamın maç sonu açıklamasının  önemli detaylarından bir tanesi ise pasolige henuz hazır olmayan seyirci grubu ile ilgili söylemiydi. 7 yaş ve üzeri seyirciden pasolig istenmesinin henüz gelişme ve ögrenme aşamasındaki gençleri sahalardan uzaklaştıracagı görüşü ortaya çıktı.

           Boluspor geçen hafta sessiz sedasız sezon açılışını kendi içerisinde dışarıya duyurmadan yapmaya çalışsada, Bolusporu takip eden sporseverler tarafından yadırgandı. Alışılmış bir sezon açılışının aksine alt yapı dahil tüm futbolcu ve yönetimi ile sezonu karşılayan Boluspor kendi içine iyice kapanmış dışarısı ile ilişkilerini belli bir safhada tutmaya çalışan takım görüntüsünü devam ettiriyor. Bu davranışlarda Reha hocanın katkısı nedir, ne degildir pek bilinmesede Bolusporun iyi gidişi oldugu sürece fazla eleştiri almayacaktır. Bu sezon yapılan transferlerinde fazla abartılı olmadığı bir iki eksikle ilk maçın istenilen şekilde alındığıda görüldü.

           Önümüzdeki hafta seyirsisi önünde manisa maçında daha net bir Boluspor seyretmek dilegi ile iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız