DİREKLER ARASI MAÇ!

  • 16.09.2013 00:00

         Evet bu maç direklerin maçı olarak anımsanacak, Boluspor takımında güven,istek,arzu,inanç oluşmaya başlamış, Bunun neticesinde oynanan oyunda izleyenelere zevkli dakikalar yaşatıyor. 1461 Trabzon maçı Boluspor için önemli bir maçtı, bu maçın önemini kavrayan futbolcuların ortaya koydukları futbolla alkışı hakettiler. Geçen yıllardada çok iyi kadrolar kuran Boluspor saha içerisindeki mücadelesini yapamadığı için sürekli düşüşün nedenlerinde biri olarak mücadele ve güven eksikliğini sahaya yansıtıyordu. Bunun neticesinde inanılmaz maglubiyetler alıyordu. Dış sahada oynadığımız oyunu iç sahada gösteremediğimizden sıkıntı duyuyorduk. Bu maç gösterdiki iç saha sıkıntımızı gidermiş, rakibi ısıran ve sürekli gol yollarını zorlayan bir Boluspor oluşmaya başlamış. Pazar günkü maçta direkler olmasa maçın skoru beraberlik olmazdı. Hele uzatmalarda Dixson'ın attığı sayılmayan kafa şutu var ki, hakemin resmen 1461'e hediyesi oldu.  

          Bu maça damgasını vuran biri vardiki en önemli dakikalarda ortaya çıkarak Boluspor'un hızını kesmeye çalıştı. Maçın Hakemi Denizli bölgesinden Özkan Çeliker tam anlamıyla acemiliğin ve tecrubesizliğin faturasını Boluspor'a kesti. Sercan'ın ilk sarı kartı yoktan var edilen pozisyonun neticesinde oynanan oyunu keserek faul ve akabinde sarı kart hocanın Boluspor'a vurduğu ilk darbe idi. Oynanan oyunda sürekli hatalı düdüklere maruz kalan taraf Boluspor olunca maçın sonucuda Boluspor açısından fena olmadı.

          Dixson ikinci yarı oyuna girmesine rağmen oyunun gücünü artırdı. Sag kanattan bindirmeleri oyunu atak bir hale getirdi. Dixson bu takımda yedek kalmaz bunu bilmek lazım, Ancak Alp geçen yılları aratır bir futbol sergilemesi acaba Alp'in içerisindeki amatör futbol anlayışının bittiğinimi gösteriyor diye sormadan gecemeyecegim. Boluspor yedekleri ile de başarılı olabilir, bunu anlatmak için Ali hocaya çok iş düşüyor. Ali hoca,Hakkı Hoca,Abdullah hoca ekip oluşturmuş ancak Kondisyon hocası sonkan hocanın neden tribünde oturduğu ekibin içerisinde bulunmadığı anlaşılamıyor. Boluspor takımının kondisyonunda sıkıntı olmadığı görülsede hocaların ekibinde sıkıntıların oluştuğu anlaşilıyor. 

          Buradan sayın başkan Mehmet İnceayan'anada nacizhane önerilerim olacak. Mehmet abimiz Bolusporda uzun yıllar görev yapmış bir cemiyet adamıdır. Son günlerde verdiği demeçler, birlik beraberlige gölge düşürmekte ve basındada diger basın mantıgı düşündürmektedir. Her ne sebeple olursa olsun Boluspor başkanına düşen en önemli görev bütünleşmeyi saglamaktır. Her kızdığına ben tek patronum diyerek demeç vermek Mehmet abinin kişisel karateri olmasa gerek, Birileri kızdırsada Başkan birleştirici olmalı,  iyi haftalar   

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız