İÇ SAHA YENİLGİLERİNE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ!

  • 17.03.2013 00:00

 

              İki haftadır hakemlerin kurbanı olan takım Boluspor olunca Kayseri maçının degerlendirmeside farklı bir boyutta olmalı diye düşünenlerdenim. Boluspor bu maçta iyi oynadı diyebilirim ancak hatalar zincirinden kaynaklanan futbol oyununun kurbanı olan takımda boluspordu. Rakip Kayseri erciyes neden ptt liginin lider takımı olduğunu oynadığı oyun ile gösterdi. Rakip sahada oynamasına rağmen defannsif oyunu tercih etmemesi mutlak galibiyete oynadığının göstergesi oldu. Boluspor ise Hakemin anlamsız penaltı kararına rağmen oyunu bırakmadı. Devreye girerken eksik oynamasına rağmen beraberliği yakalayan takım olma fırsatınıda yakaladı. rakibin Serbest vuruşundan gelen gol inanılmazdı. Rakibe bu kadar kolay pozisyon veren takım o golu kendi kalesinde görmesinede alışık olmalı, Kayserinin ikinci golüde birinci golün taklidi gibiydi. Rakip galibiyet istegi attıgı iki goldede kendini gösterdi. Boluspor ne yaptı. Zorda olsa attığı iki golü koruyamamanın sıkıntısını yaşadı. Maçın skorunun Boluspor için ne kadar önemli olduğu bilinsede rakip kayseri kolay bir galibiyet alarak lideliğini bu haftada korudu.

             Aslında maçın kırılma anlarından bir taneside Enginin kırmızı kartından sonra gencer'in oyuna alınması ile başladı. Dixson stoper oynayan ve görevinide iyi yapan bir oyuncu bu oyuncunun en iyi oynadığı mevkide stoper mevki neden sağ beke alırsın, tamam yetenekli oyuncu ancak Gencer'in o mevkide daha önce oynadığı oguz hoca tarafından bilinmiyormuydu  acaba? Yediğimiz iki golünde stoper mevkilerinde oynandığını gördüğümüzde o mevkinin adamı mutlak Dixson diye düşünenlerdenim. Oguz hoca bu maçta taktik hatası yapmıştır. Yapılan yanlışlık maçın skorunuda etkilemişir.

              Seyirci maçın Cumartesi gününe gelmesi ve TV'den naklen yayınlanması nedeni ile maça fazla ilgi göstermediği görüldü. Geçen hafta Konya galibiyetininde anlamı kalmadığı görüldü

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Mareşal
    Mareşal
    13.12.2011 15:51

    Tahammül gösteremeyen beyler. Farklı bir ses duyunca hemen bastır, nefessiz kalsın ve yok olsun. Peki ya doğruysa beyler.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız