BOLUSPOR'DA HEDEF ŞAMPİYONLUK

  • 20.06.2010 00:00

            Transferler devam ediyor. Her geçen gün yeni bir transfer haberi Boluspor'un iddalı bir takım kurma niyetinde ciddi olduğunun sinyallerini veriyor. Bu yazıyı yazarken son olarak Ömer ATEŞ'le anlaşılması geçen yıl sol kanatta yaşanılan sıkıntıların tekrar yaşanmaması açısından önemli bir transferdi. Burak Akdiş geçen yıl Karabüksporda sakatlığı nedeniyle çok fazla oynayamamasına rağmen görev aldığı maçlarda takımına yararlı bir futbolcu olduğunu göstermiştir. Ancak Boluspor'un üç sezon önce almak istediği bu futbolcu eski performansını aratır mı? işte bu soruya sezon içinde Burak Akdişin oynayacağı futbol cevap verecektir. Serdar Samatyalı'da uğranan hayalkırıklığı inşallah yaşanmaz. Giresunspordan alınan özgür ise stoper ihtiyacımızın il transferi olarak görüldü. Yine aynı takımda oynayan Gencer'in ise görüşmeleri devam ediyor. Yabancı transferinde ise Olivera ile görüşmeler devam ediyor ancak ücret konusundaki sıkıntılar transferin en önemli sorunu gibi görünüyor. Tiago ile görüşmelerde devam etmekte olup son olarak transfer komitesinin kararını bekliyor. iç transferlerde ise Ömer ÇUĞ,İbrahim Yavuz,Erdem ÖZGENÇ ile anlaşma yaparak iç transferdeki sorunlarıda yavaş yavaş halletmeye başladı. Herne kadar Komuoyunda bu sene şampiyon olunacakmı? sorusu gündemde kalsada yapılan ve yapılacak transferler yönetimin Şampiyonluk konusunda iddalı olduğunu gösteriyor.
        Önemli olan gelişigüzel transfer yapmak değil, hocanın görüşü doğrultusunda ihtiyaç olan yerlere transferlerin yapılmasıdır. Bu ucuz Şu ucuz, diye alınacak futbolcular takıma yarar değil zarar getireceği bilinen bir gerçektir. Sezon başı kampına katılacak futbolcuların büyük çogunluğunun hazır olması ve bundan sonra alınacak transferinde hazır gelmesi sağlanmalıdır. Transferi yapılan tüm futbolcuların transfer öncesi önemli bir sağlık kontrolünden geçmeside ileride yaşanacak sıkıntıları bertaraf edecektir. Son anda alınan ancak tüm sezonu sakat geçiren futbolcular Boluspor geçmişinde yaşandığı bilinerek ders alınmalıdır.
        Terörün korkunç yüzünü bir kez daha Tüm Türkiye olarak geçen hafta sonu yaşadık. Sıcak savaşlarda dahi bu kadar şehit verilmezken, her gün duyulan bu şehit haberlerinin biran önce son bulması yürekten diliyorum. Bu Ülkeyi savaşarak degil yaşayarak paylaşalım. Şehitlere Allahtan rahmet diliyorum.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız