BU MAÇIN SKORU EKSİK OLDU!

  • 5.11.2012 00:00

 

             Futbol oyununun suprizlerle dolu olduğunu gösteren bir maç izledik. Maçın başlangıcında net pozisyonu Alp degerlendiremeyince Boluspor adına şansızlığın başladığı dakika oldu. Kaleci Serdar kulbilge yan toplardaki eksikliğin devam ediyor. ilk gol neysede, ikinci goldeki hatan inanılmazdı. Bolusporda hem kaleci, hemde kaptan olarak öne çıkan futbolcusun, senin kendine güveninden çok Boluspor'un sana güvenerek yaptığı transferini önemsemek senin motivasyonunu artırmalı ve hata oranını en aza indirmelisin yoksa ileride kaleyi bıraktığında şikayetlerin anlamsız olur.

              Aslında bu maça damgasını vuran levent hocanın hafta içerisinde yapmış ıolduğu tüm basında yer alana demeçi oldu. Levent hoca bolus deplasmanını öylesine önemsemişki perşembe günü itibarı ile Boluda kamp kurmuş ve tansiyonu enaza indirmek için geçmişle ilgili bazı söylemleri kamuoyuyla paylaşmıştır. Nedret Yıldız'dan özür dilemesi gibi bir çok söylemi kamuoyunun dikkatini çekmiş Levent hocaya kamuoyunun bakışını bir nebze olsun değiştirmiştir. Özür dilemek bir erdemliktir ancak amacı ve gaye ile birlikte telefuz edildiğinde önem taşır yoksa maçı kurtarmak adına verilen demeçler fazla birşey ifade etmez.

              Taraftar beklenenden daha fazla Boluspor'a sahip çıktı hafta içerisinde koparılan onca gürültüye rağmen bu maçın futbolculara yansıyan yüzü çok fazla gerimediğini gösterdi. Aslında Boluspor özellikle ikinci yarıda güzel bir oyun ortaya koydu ve bunun sonucunuda iki,bire ulaşarak aldı. beklenmeyen gol tüm takımı olumsuz etkilesede kaçan goller Adana!nın şansı oldu. Adana takımı eksik bir kadro ile gelmiş olsada bu demek degildirki rahat yeneriz. Herzaman yedek oyuncu verilen şansı iyi kullanmak ister. Bir takımda eksik kadro diye birşeyi kabul ederek kendi takımımıza kolay rakip olduğunu göstermek bu işten anlamayanların işidir. Takım 26 kişiden ibaret ise her verilen formanın karşılığı oynadığı takıma uygun olduğu içindir. Aynı şeyi Boluspor içinde düşünebiliriz. Kaleci Eser, Dejau,Agbetu,Ali güzeldal,Kınsley gibi futbolcular bu takımda yedek kalabiliyor ise kimse demeksinki rakip eksik neden yenemiyoruz. Cafercan yedek oyuna girdi duran toplardaki üstünlüğü tartışılmaz ancak oyunda görüldüğü süreler içerisinde devamlı saklanması ve ikili mücadelelerdensakınması gözlerden kaçmıyor. Yakaldığı net pozisyonda golle buluşamaması ise şansızlığı oldu. Bence bu maçın kahramanları Vedat ve Abdulaziz olarak görüldü.

              Haftaya oynanacak olan karşıyaka maçında Boluspor bir galibiyet daha alırsa iç saha maçlarının nedenleri konusunda yönetimin futbolcularla daha net konuşması elzem olacaktır. iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • abdullah danışman
    abdullah danışman
    1.12.2011 10:07

    Ulusal gazetelerde yazan hatırı sayılır yazarlardan aşağı olmayan yazı tarzınız ve yorumlarınız,bizbolulular.com a farklılık katıyor. Yazınızda yaptığınız; "Milletin %57 oyunu almış siyasetçileri ve onlara oy verenleri aşağılayıp zulmettiler. " tespiti nerelerden nerelere gelindiğini gösteren çok önemli bir tespittir. Tren geliyor diyenlere," tren gelmez çünkü raylar yok! diye haykıran birisini bu sitede okumak Bolumuz için büyük bir kazanımdır. Teşekkürler Vehbi ağabey.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız