BOLUSPOR HERŞEYE RAĞMEN İYİ YOLDA!

  • 10.09.2012 00:00

 

        Tavşanlı maçında, Beşiktaş maçında oynanan oyun Boluspor adına sevindirici gelişmeleri gösteriyor. Her ne kadar Beşiktaş maçında alınan 3.1'lik sonuç kimilerince kötü yorumlansada, Boluspor maç oynadıkça daha iyi olacagının sinyallerini veriyor. Beşiktaş maçında oynayan genç Emre ve Orhun'un oyunları gelecekte Boluspor adına sevindiriydi. Genç mlli takıma davet edilen alt yapı futbolcuları  Furkan ve yasin Boluspor'un ileride yıldız oyuncu olabilecek yetenege sahip sporcuları arasına girme yarışında bugün için önde gelen isimler arasında görülüyor.  Beşiktaş maçının hakemleri belli olduğunda Bolu hakemleri degil istanbul hakemleri görev alcaktı. Hatta yanlardan bitr taneside ilimizde yetişmiş daha sonra okulu bittiginde ilimizden ayrılmış olan bayan hakemlerimizden Nebahat maktur vardı. il hakem komitesi bu konuda duyarlılık göstererek hazırlık maçının il hakemlerimizden oluşmasını saglayarak Bolu il hakemlerininde böylesine önemli maçları yönetebileceklerini hakem arkadaşlarına ve spor kamuoyuna gösterdi. Maçın Hakemleri Mehmet Durbin,Levent Görün,Fatih soyaydın ve 4.hakem Sinan Yılgündüz'u başarılı yönettimlerinden maçtan dolayıda kutlamak gerekir.  Alt yapı gençlerini takımda görmek istediğimiz ölçüde Bolu hakemlerinide önemli maçlarda sahalarda görmeyi istemek her sporseverin istegi olmalıdır.

        Bu maçta Hakan arslan, Mahmut Boz yerlerinin futbolcusu olduğunu gösterdiler. Bu mevkilere başaka arayışlar içerisine girmenin macera olduğu  görülmelidir. Serhat hoca'nın her nekadar takımda başarılı olmak istediğini bilsemde, amaç Boluspor'un başarısı ise bu konuda en faydalı futbolcularından ekibini oluşrması yararına olacaktır. Ali Güzeldal ise ilk maçının ve hazırlıksız olduğunun görüntüsünü versede takımda faydalı işler yapabileceğini bir, iki hareketi ile gösterdi. İskender Alın'ın hazırlık dönemi geçirmediği için şimdilik dinlenme dönemine girdiği biliniyor. 5 hafta sonra Boluspor sakatları ile birlikte düzelmeye başlar. Bu görüşümü ilk maçla ikinci ve hazırlık karşılaşmalarında gördüğüm oyunla degerlendiriyorum.

        Hazırlık maçı ile hafta içerisinde yapılan maç biletleri yüksekliği polemiğine gülüyorum. Hem iyisini istemek, hem de parasız maç izlemek vede eleştirlnin hedefi olmak, yönetimin ne yapacağı konusunda karar almada zorlandığını gösteriyor. Aynı Emre kılınç transferinde oldu bittiye geldiği gibi, bu konuda daha geniş yazıyı ilerleyen haftalarda yazmayı düşünüyorum. Hakedeni hakettiği yerde görmeyi isteyen biri olarak  iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • yucel
    yucel
    21.11.2011 22:06

    denetmenlere yapılan haksızlığı dile getirdiğiniz için teşekkürler elinize yüreğinize sağlık

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız