İNANILMAZ MAÇIN SKORU DA İNANILMAZ!

  • 23.04.2012 00:00

 

       Boluspor maçında görülmeyen pozisyonların yaşandığı bu maç taraftarında hayretlerine neden oldu. İlk onbeş dakikada atılan iki gol ve sonrasında veysel'in direkten dönen vuruşu, üç olsa belkide maçın skoru belli olacaktı. İşte futbol böylesine suprizlerle dolu bir oyun, bu maçın skorunun nedeni futbolcuların fazla motivasyona girmeleri ve rahat oyun oynayamamaları diyebilirim. Bahri hocada oyuna geç mudahele ederek maglubiyette önemli rol oynadı. Sağ kanadın açık veriyor rakip sürekli ataklarında o kanadı kullanıyor ve Bahri hoca hala oyunu seyrediyor. Hocam Orhan Ak'a yer bulacam diye Cemil'den sağ bek yaratmaya çalışmanı anlamak mümkün degil, Cemil stoperde daha iyi oynuyor dahası Veli'de cemil oynadığında daha rahat ve güvenli oynuyor ancak birkaç haftadır Orhan'la oynanan stoper mevkinde rakibe kolay pozisyon vermedeki beceriksizliğimiz skorunda aleyhimize gelişmesine neden oluyor. Daha önce Hakan Arslan'ı keserek Orhan'ı solbekte oynatan Bahri hoca Hakan'ın performansından etkilendiğinde Hakan'ı daha fazla bekletmeden Orhan için yeni bir mevki bularak yeni bir yanlışa başladı. Cemil'i sağ beke aldı Orhan'la stoper oynamaya başladı. Aslında bu degişiklik tutmuş gibi görünsede Veli'nin üstün gayreti sayesinde şimdiye kadar idare etti.Ne zaman patlayacak dediğimiz bu degişiklikler sonunda fire vermeye başladı. Bu manevralardan Boluspor zararlı çıkmaya başladı ki son haftalara girdiğimiz bu günlerde Boluspor hedeften uzaklaştı. artık ilk altının adayı olmak bu futbolla  zorlaştı. Demekki çok istemekle olmuyor, yapılan yanlışlar bazen tam kazanacakken bile tersine dönmesine neden olabiliyor. Gömis iyi niyetle oynuyor ancak iyi niyet bu ligde oynamaya yeterli degil, Gomis'in bu ligin futbolcusu olmadığı açıkca görülüyor. son dakikalarda oyuna giren Omar içinde aynı düşüncelerim geçerli olsada Gomis Omar'ın biraz daha önünde top oynuyor. ancak bu iki futbolcuda Boluspor'un istediği oyuncular olmadığıda açıkca görülüyor. Emre Toraman'a gelecek olursak bu oyuncu sezon başında savaşırdı, Şimdilerde ise degil savaşmak yürümeye mecali kalmamiş bir oyuncu görüntüsü içerisinde oynamaya başladı. Uzun süredir oyunda göremediğimiz Caner ise futboldan uzak kalmanın sıkıntısını gösterdi. Zaten çekingen ve tutuk oynayan bir oyunu vardı, yedek kaldığı dönemlerde kendine güvenini iyice kaybetmiş  görüntüsü Boluspor'a katkı veremeyeceğinin kanıtı gibiydi. 
      Bu maç geride kaldı ve ilk altı iddamızdada önemli bir yara aldık Adanaspor'a kaptırdığım ilk altı sıralaması bından sonra kolay kazanılmaz iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız