İSTENİLDİĞİNDE YAPILIYORMUŞ!

  • 26.03.2012 00:00

 

           Son üç maç ve Boluspor atak yapmayı sürdürüyor. Kayseri, Beşiktaş ve Tavşanlı maçları Boluspor'un uyanışa geçtiği maçlar olarak algılanmalıdır. Ne olduda Boluspor birden bu sonuçları almaya başladı.Hoca degişikliği farkı ortaya çıktı. Ben hep yazmış ve söylemişimdir. Bu kötü gidişatın sorumluları kellesi alınan  veya istenenler degildir. Futbolcuların takım olamamasından kaynaklandığı bilinmesine rağmen ne futbolcular nede hocalar bu gidişatın önüne geçemediler. İstenildiğinde takım olabildiğini gösteren futbolcuların hocalarındanda elektrik aldığı sonuçlardanda belli olmaya başladı.
           Aydın çetin daha oynamadan polemik konusu oldu, çok üzerine gidildi, adı tırcı Aydın'a çıktı. Görüldüki geçen zamanda söylenenler bu iddiaları çürüttü. Aydın iki haftadır bu takımı sırtlayan futbolcu konumuna geldi. Golleri attıda iyimi oldu diyenler olabilir, ancak herşeyde olduğu gibi futboldada dün degil bugün konuşulur. Bugün Boluspor tekrar şampiyonluğu kovalayan bir duruma gelmişse son iki haftada oynanan oyun neticesinde Boluspor takım olabilme huviyetine kavuşmaya başlamiş demektir. bu önemli haftaları kayıpsız atlatan bir Boluspor degil ilk altı, ilk ikinin içerisinde olması kadar muhtemel birşey olamaz Bahri hoca takımdaki ahengi tekrar bir araya getirmesini başardı. Bu başarının ardındaki gerçek ise
herzaman söylediğimiz takım ruhunun tekrar canlanmasıdır. Bu canlılık Boluspor'u getirebildiği yere kadar götürmeli ve bunuda taraftara hissettirmelidir.
            dört dört iki Boluspor en rahat oynadığı sistem bu haftada iki santrafot Aydın ve Veyselle sahaya çıkan Boluspor orta sahasında Kenan,Ferhat,Alp ve Gomisle oynaması defansif yönde baskı yememize neden olsada Veli,orhan,cemil ve Hakan'nın iyi direnmeleri oyunu zora sokmadı. Bu hafta Veli'nin futboluda görülmeye degerdi defansın zor anlarındaki tüm topları ustalıkla savuşturarak arkadaşlarını rahatlattı. Hafta içerisinde oynanan zorlu bir Beşiktaş maçı sonrası oynanan bu önemli maçı kazanan futbolcuların bu işin bitmediğini taraftarına göstermelerini istiyorum. iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ali yaman
    ali yaman
    18.09.2011 20:09

    Kellelerin tadını bilmiyorum ben orada degildim ancak fotograflardan iyi piştigi belli. Pişmiş kelle gibi sırıtma derler ya.3.sıradaki fotograf ta kelle sırıttıgına göre iyi piştiginin resmidir.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız