YİNE SON DAKİKA GOLÜ!

  • 25.10.2011 00:00

 


             Kasımpaşa stadı tam dolu olmasada hava güzeldi, futbol oynamaya elverişli bir ortamda oynanan oyun izleyenlere haftanın son maçında güzel bir futbol akşamı geçirtti. kim ne derse desin Boluspor bu sene futbol oynuyor. Oynadığı futbolda izleyenleri bazen hayal kırıklığına uğratsada, köyü oynuyor imajı yaratsada Boluspor sahada istediğini almasını biliyor.ki haftadır doksanda gelen beraberlik golleride olmasaBoluspor şu anda kimsenin beklemediği yerde olurdu. Cihat hoca bu hafta supriz bir kadro ile sahaya çıktı. Defansın solunda Orhan AK ve orta sahada Cafercan ile ilk onbiri sahaya sürdü. Orhan AK'da uzun süredir, futbol oynamamanın vermiş olduğu performans eksikliğini gördük. Daha tam hazır olmadığı görüldü. Soldan gelen atakları kesmedeki zayıflığı Boluspor kalesinde tehlikeli oldu. Caner ise bence bu maçın kahramanlarından bir tanesi idi. Son haftalarda oynadığı en güzel futbolunu bu maçta sergiledi. Sahanın her yerinde baskı uygulaması aldığı topları olumlu kullanması işte Caner'in oynaması gereken futbol bu dedirtti. ÜMİT bu maçın önemli adamlarından bir tanesi oldun, fakat attığın gol sonrası rakip seyirci ile girdiğin diyolog sarı kart görmene neden oldu. Neden bu diyologa girersin boşuna bir sarı kart görürsün anlamış değilim, Geçen hafta  gencer'in boşuna gördüğü birinci sarı kart sonrası, yapması gereken hareketten gördüğü ikinci sarı takımını on kişi bıraktığını hatırlarsan bu haftada aynısı olabilirdi.

              Cihat hoca sen her nekadar takımı galip oynadığı dakikalarda geriye yaslamadığını söylesede takım psikolojik olarak geriye yaslanıyor. Galibiyeti koruma adına yapılan defans futbolu rakibinde işine yarıyor. İşte bu dakikalarda Cihat hocanın devreye girmesini bekliyoruz. Gerçi yaptığı değişiklikler yerinde oluyor, fakat oyuncuların aşırı motivasyonu skoru bir anda aleyhimize çeviriyor. Bunun suçunu Cihat hocaya yüklemesekte bu konuya acil bir çözüm bulması gerekiyor. Yan toptan gelen beraberlik golü yine Boluspor'un sıkıntısı oldu. Bu zaafımızıda yenersek Boluspor bu ligde iş yapacak gibi görünüyor.

              Kasımpaşa stadyumunda Seyirci sayımız az gibi görünsede sessizliğimiz maça damgasını vurdu. İlk defa rakip sahada yaklaşık yüz kişilik seyirci kitlesinin Boluspor lehine fazla bağırmadığını gördüm. Herzaman yazdığım gibi bu sene futbol taraftarı geçen yılları aratıyor, demekdeki sözüm buydu aslında, Bu sene Boluspor geçen yıllara oranla daha iyi futbol oynamakla birlikte geçmiş yılların istegi seyircide kalmamış görülüyor. Erciyes maçında buluşmak üzere iyi haftalar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız