Süleyman Özbağ Hedef Büyüttü...

  • 22.11.2023 19:02


Günlerden 22 Kasım Çarşamba saat 12.30 da Ak Parti de yine kalabalık vardı,bu defa 15 yıl Seben Belediyesinde ustalaşarak, 5 yıl bu göreve ara veren, Süleyman Özbağ, hedef büyülterek Bolu Belediyesini yönetmek için aday adaylığını açıkladı. Parti de yine kalabalık salonu almadı. Süleyman Özbağ'ın aday adaylık açıklamasında diğer aday adayları da hazır bulundu . Süleyman Özbağ, açıklamasında hizmet borçlarının olduğuna vurgu yaparak "Bizim boşa geçirecek, laf ebeliği yapacak vaktimiz yok.Bolunun vaktini boş laflarla çaldılar, 5 yılını harcadılar.Beceriksiz yöneticilerle vakit geçirdiler. Ak Partinin, Ak Parti davasının hizmet davası olduğunu Aladdin Yılmaz 15 yıl boyunca çok güzel çalışmalarla anlattı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 94 yılında İstanbul'da göreve geldiğinde çalışmalarıyla anlattı. İstanbuldayım çöp yığınlarını,ulaşım sorununu büyük projelerle çözdü, İstanbu'da ve  malesef Bolu'da da 5 yıllık bir yanlış yönetim geldi ve sonuç ortada.Biz hizmet ederek, hizmeti on planda tutan Ak Parti belediyeciliğin neferleriyiz.Ben de bu yüzden Bolu Belediye Başkanlığına aday adayı olarak katılıyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyor dosyamı il Başkanımız Suat Güner'e teslim ediyorum. " dedi.
Ak Parti İl Başkanı Suat Güner'de Allah mahçup etmesin diyerek başladığı konuşmasına "yeni yüzyılda geride bıraktığımız galibiyet serimize devam etmek için galibiyetle taclandirmak için yola çıktık. Adaylarımız yapılması gerekenleri anlattı. Şahıslar değil dava önemlidir. Teşkilat olarak her birimiz ailemizle birlikte örnek olacağız.9 ilçe ve 3 beldemizde de seçime giderek kazanacağız. Bu çatı altında bizleri bir araya getirdiği için öncelikle hepinize teşekkür ederim " diyerek sözlerini tamamladı.

Ve 22 Mart saat 17.00 itibariyle aday adaylık başvuruları Ak Parti de sona ermiştir. Hadi bakalım hayırlısı...

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız