Bolu Ticaret ve Sanayicisi Cumhuriyetin 100.yılında En Önde...

  • 31.10.2023 20:04


Bolu Ticaret ve Sanayi Odası  tarafından düzenlenen ve çok güzel hazırlanan "Türkiye Yüzyılında Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Etkinlikleri" programına katıldık.  
Program Cumhuriyetin 100.Yılında özenle hazırlanmıştı. Kapı da bizleri görevli arkadaşlar güler yüzle karşıladılar. Fuayeye girince görevli arkadaşlar, 100 yıl,  Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye haritasına oturtulmuş bayraklar olan 3 değişik yaka kartından birini misafirlerin sol tarafına takıyorlar. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar,  Meclis Başkanı Aydoğan Tekin ve üyeler tek tek misafirlerle ilgililendiler. Hazırlanan ikramlar görevliler tarafından misafirlere tek tek sunuldu. Daha sonra kongre salonundaki program için alt kata geçildi. Burada da oda Genel Sekreteri ve görevli arkadaşlar konukları kapıda karşılayarak uygun alanlara oturmalarını sağladılar. 
Program akışı ise ilk sözü Bolu Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar  aldı.  Başkan Alemdar odanın geçmişine degindikten sonra ortaya koydukları projelerden ve Bolu genelinde yapılan ve yapılacak projelerden bahsetti. Genç ve kadın girişimcilere verilen önemi dile getirdi. 
Belediye Başkanı Tanju Özcan konuştu.
Önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan ve Milletvekili seçildiği için Başkanlığı devreden Türker Ateş kürsüye geldi. Yapılan çalışmaları ve yapılacakları anlattı.  Bolu'nun önemli sorunlarından biri olan demiryolu ve hava yolu için alt yapının  oluşturulması konusunda yapılanları ve yapılacakları anlattı. 
Son olarak konuşan Bolu Valisi Erkan Kılıç ise Sanayici ve Ticaret erbabının her zaman toplumda önemli olduğunu ve gereken desteğin verileceğini dile getirdi. 
Konuşmaların ardından ise odaya kayıtları 40 yılı bulan firma ve şahıslara, odaya hizmeti geçen ve emekli olan personele, odada geçmiş dönem yöneticilik yapan üyelere günün anısına plaket ve belgeleri verildi. 
İkramlar yapıldı. 
Cumhuriyetin 100.Yılına yakışan böyle bir program yapan başta Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, Oda çalışanları ve Başkanlar Abdullah Alemdar , Aydoğan Tekin olmak üzere herkesi kutlarım. 
Çıktık açık alınla nice 100.yıldan diyor ve Cumhuriyetimizin 100.Yılı kutlu olsun diyorum. Saygılarımla...

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız