Bolulu Canan Teniste Rakip Tanımıyor...

  • 2.09.2023 19:42

Sizlere teniste fırtına gibi esen Bolu'nun Yuva Köyünden doğan eğitimini tamamlayan birinden bahsedeceğim, 1928 Doğumlu bir çınarın torunu olan teniste altın vuruşları ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tenis Takımlar Şampiyonasında kadınlar dalında Şampiyon olan Canan Pulat...
1928 doğumlu bir Çınar olan Mevlüt Pulat'ın torunu olan Canan Pulat hem ailesinin hemde Bolu'nun gururu olmaya devam ediyor. 
Canan Pulat, Bolu'nun Yuva Köyü Yukarı Yuva Mahallesinde doğdu-büyüdü.  Gaziantep Belediyesinde tenis takımının sporcusu. 
Canan Pulat, 2023 yılında yaşanan ve Güneydoğu da 10' un üzerinde vilayette hissedilen depremde de takımını ve takım arkadaşlarını yalnız bırakmadan deprem bölgesinde de gönüllü yardım kuruluşlarında görev yaptı. Çalışmalarını da sürdürerek Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tenis Takımlar Şampiyonasına da katılarak bayanlar birincisi oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız