Başkan Özcan 'Tarihi Bolu Fotoğraflar ile Sanat Sokağı' oluştu...

  • 30.08.2023 11:18

Mehmet Yücetürk Sanat Merkezinin yanında ki, Orhan Veli Parkında bulunan, Kent Konseyi Bürosunun önünden geçiyordum, Kent Konseyinde Türk Ocağını temsilen bulunan çok değer verdiğim Muharrem Demirel Öğretmenimin daveti ile bahçeye, selam verip girdim . Orada bulunan çok kıymetli insanlarla tanıştık. 
Konuştuğumuz konulardan biri çok değerli Şıhımız Muharrem Demirel Öğretmenimizin fikri ile yapılan fotoğraf sergisiydi. Bolu'yu anlatan Atatürk'ün Bolu'ya gelişi ile başlayan 1930 lu yıllarda çekilmiş fotoğraflar adeta sokağa Sanat Sokağı havası veriyordu. Fotoğraflar fotoğrafın adeta tarihe not düştüğünü gösteriyordu. Belediye  Başkanı Tanju Özcan'a yaptığı güzel hizmet için teşekkür ederiz. Fotoğraf sergisinin fikir babası Muharrem Demirel öğretmenimize de  teşekkür eder saygılarımızı sunarız . 
Muharrem Öğretmenimizi bir kez daha böyle güzel bir hizmeti  yaptığı için kutlarım.  
Doğal olarak Muharrem Öğretmenimiz, Belediye Başkanı  Tanju beyi davet etti. Belediye Başkanı Tanju Özcan Öğretmenimizi kırmayıp  geldi. Çaylar içildikten sonra fotoğraf panolarının bulunduğu alandaki eksikleri Muharrem Öğretmen ile hazurun, Başkan Tanju Özcan'a anlattılar. Bu arada Mehmet Yücetürk Sanat Merkezinin önüne kadınlar pazarı kurulacağı haberiyle de mutlu olduk. 
Saygıdeğer Muharrem Öğretmenim'e , Belediye Başkanımız Tanju Ozcan'a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürü borç bilirim .

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız