Bolu TOGG ile Tanıştı ve Kılıçdaroğlu’nu Dinledi ...

  • 10.05.2023 08:24

Bolu TOGG ile Tanıştı...
Son yılların en çok konuşulan aracı TOGG 9 Mayıs Salı günü 11.59 da Vilayet meydanında Bolu Halkıyla buluştu. Önde Bolu Milletvekili Arzu Aydın, aracın  arka tarafinda Ak Parti Milletvekili adayları  1. sıra  Adayı  Yüksel Coşkunyürek ve 3.  sıra  Milletvekili adayı Kazım Konak olmak  üzere Bolu Vilayet meydanında bekleyen kalabalığın gösterileri ve ilgileri altında araç meydana yogun ilgi ile geldi. Bolu halkının TOGG' a sevgisi yoğun oldu.
Diğer tarafta ise yani Belediye Meydanında ise  Muhalefetin 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Bolu halkına CHP ve Millet İttifakına konuşma yaptılar.  Yoğun kalabalığın içinde gençler çoğunlukta, yaşlı insanlar biraz geride idi. Bolu da Emniyet güçleri çok iyi çalıştılar, gerek Bolu Emniyeti, gerekse çevre illerden gelenler görevlerini layıkıyla yaptılar, sonucu istenmeyen bir olay yaşanmadı. Özellikle emniyet mensuplarına teşekkürler. Kılıçdaroğlu konuşmasında barışçı bir dil ile seçmene seslendi. İlk konuşmacı İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da ötekileştirmek yerine sevgi dili kullanarak topluluğa seslendi .
 Seçimin sonucu ne olur onun sonucu  Pazartesi günü belli olacaktır, komşunuz, arkadaşınızla yine gülüp oynayacaksınız o yüzden partiniz, Siyasi görüşünüz ne olursa olsun onu sandık ile siz bilin yeterli olacaktır. Seçimi kazanan TÜRKİYE olacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

  • 29.09.2023

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız