İyi Parti Lideri Akşener Bolu'da...

  • 15.04.2023 15:05


İyi Parti Lideri, 6' lı masa ortaklarından Meral Akşener, önce otobüsle halkı selamladı daha sonra Vilayet meydanında otobüsün üzerinden Bolulularla selamlaştıktan sonra İyi Parti Milletvekili adayları Ahmet Örnekbaş, İrfan Bayar, Suat Orhan'ı sırayla otobüsün üzerine çağırarak hep birlikte kalabalığı selamladı.
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, daha sonra Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile birlikte vatandaşları selamladiktan sonra, vatandaşların Başbakan Meral sloganlarıyla konuşmasını yaptı.

Kardelen Meydanını dolduran siyasiler arasında Cumhuriyet Halk Partililer,  Sadet Partililer, Deva Partililer ile Gelecek Partililer, İyi Partililer ve Demokrat Partililer ile vatandaşlar doldurdu.

Bolu siyasetinin kalbi Vilayet meydanında atıyordu.  

Bolu Basınının da ilgi gösterdiği Iyi Parti Genel Başkanı Meral Aksener,  konuşmasında iktidara yüklendi.

15 Mayıs Sabahı bunları gönderecekmiyiz? Evet diyen kalabalığa "o zaman oylar Kemal Kılıçdaroğlu’na..." 
"O zaman oylar İyi'ye ..."  

diyerek seslendi...

Kendisine Başbakan Akşener diye hitap eden vatandaşlara "Ben pazarlıklarla değil sizin helal oylarınızla Başbakan olmak istiyorum. Sizden 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na da oy istiyorum , Bana çok şey dediler fakat haram yedi diyemediler, Kemal beye de haram yedi, çaldı, çarptı diyemediler , sizden helal oylarınızı istiyorum " dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız