MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI 

  • 14.04.2023 17:46


Yarım asrı geçen Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları kurulduğu günden bu yana aynı ciddiyet ve disiplin ve sevgiyle 2023 seçimlerinde. 
Milliyetçi davanın güçlü Partisi olan ve bitti denilmesine rağmen her zaman belirli orandaki oy oranını her zaman koruyan bir parti olan Milliyetçi Hareket Partisi yine aynı disiplin, inanç ve sevgiyle yoluna devam ediyor. Yıllar önce yıl 1987'ydi. Ben o dönem Hürriyet Haber Ajansında çalışıyordum. O yıllarda siyaset yapmak, uğraşmak her kesin yapabileceği özellikle Milliyetçi çizgide veya işçi hakları, özgürlük gibi olguları destekleyen partilerde faaliyet göstermek çok zordu. Bu zorluklara rağmen bizim büronun hemen yanına Milliyetçi Çalışma Partisi Bolu il ve ilçe teşkilatını İl Başkanı Mehmet Altındağ ile davanın lideri Rahmetli Başbuğ Alpaslan Türkeş  açmıştı. Açılışını Rahmetli Başbuğ Türkeş'in yaptığı il Teşkilatı o dönem çalışmalarını yaptı, daha sonra isim değişikliği ile 80 öncesi isim alındı ve MHP o dönemden bu güne her girdiği seçimde Milliyetçi seçmeni başarı ile temsil etti.
Oy oranı düşse de, yükselse de Milliyetçi çizgisini ve 9 ışık doktrininden taviz vermeyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu da İl Başkanı İlhan Durak yönetimiyle 2023 seçimlerine gidiyor. Necip Fazıl Kongre merkezinde 13 Nisan Perşembe günü saat 14.30 da İl Başkanı İlhan Durak,  Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın ve teşkilatlar, üyeler ve ülkücü hareket sevdalılarının buluşması ile gerçekleşti. 
Ülkücülerin aday tanıtım toplantısı hazırlıklarını disiplin içerisinde gerçekleştiren il Başkanı  İlhan Durak , Merkez İlçe  Başkanı  Hakan Aydın ve toplantıya katılan kalabalık Milliyetçi Hareketin her daim devam edeceğinin kanıtıdır. Evet Milliyetçi Hareket Partisi Adayları 1.İsmail Akgül, 2. Rahmi Aksoy 3. Muhittin Özel 
Bu disiplin ve inançla aday olan milletvekili adaylarını kutlarız.
Ve aday tanıtımına gelen kalabalığın sözleriyle bitiriyorum " Bizim İsmail"

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız