Bolu'ya yakışmayan Göbekler... 

  • 12.08.2022 11:44


Bolu'da her tarafta göbek yapma hastalığı var. Göbekler de göbek olsa, çevresi yamuk, rampa, çukur, yapım esnasında araçları uyarmak için konulan dubalar, toprak birikintisi gibi birçok gereksiz unutulan malzemeler dolu hiçbir şeye benzemeyen hilkat garibesi yerler. Ankara ve İstanbul da görmeye alıştığımız düzgün trafik akışını sağlayan güzel alanlar malesef, Bolu'da garip alanlara dönüşmüş geçerken de bir şeye benzemeyen, benzetilemeyen trafiği ve araçları hasta adam gibi gören zihniyet.
Evet dostlar, trafik akışını kolaylaştırmak için Belediye ve belediyeler çözüm üretir. Ama bu şekilde yapılan hatalı dar göbeklerden malesef belediyeye ve başkana ne çıkar orası bilinmez ama tamirciye, yıkamacıya, boyacıya iş çıkar.
Özellikle birbirine yakın yapılan her göbek biçimsiz ve tekrarlanan yap-bozlar sayesinde vatandaşı da üzmektedir. 
Vatandaş daha iyi hizmet beklerken yapılan bu kavşaklar, şu kesinti mesajları bıkkınlık getirmekte sıkıntı olmaktadır. 
Eğer Tanju Başkan, biraz daha bu şekilde hizmet vermeye odaklanmazsa, Ak Parti bu yapılanları görüp muhalefet yapmazsa,  Tanju Başkanı Bolu Halkı seçimde cezalandıracak mı  orası muallak ama bence Tanju Başkanın biletini Genel Başkan Kılıçtaroğlu kesecek mi  orası da karanlık...
Bundan sonra olacaklar ise ancak Yüce Bolu seçmeninin parmakları arasındaki mühüre kalmış görünüyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız