14 Şubat Sevgililer Gününde Tekrar Açılan Mekan Filiz Restoran

  • 14.07.2021 16:27

Filiz Restoran yep yeni kimliği ve modern hizmet anlayışı ile tekrar lezzet dağıtmaya devam ediyor.
14 Temmuz tarihinde Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyelerini ağırlayan Filiz Restoranın sahiplerine öncelikle teşekkür ederiz. Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyelerine 13 Temmuz tarihli mesajında ki davete uyarak sabah saat 10.10 da hareket ederek Filiz Restoranın park alanına aracımızı park ettik. Restoranda hazırlanan masada kendimize uygun, Bolu basınının usta kalemleri ile birlikte yerimizi aldık. Filiz Restoranın sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Masada her türlü yiyecek hazır ve nazırdı. Garson arkadaşların hizmeti ise kusursuz, hava ve ortam güzeldi.Bu atmosfer içinde kahvaltıya başlandı. Sayın  Mustafa Cop'un esprileri ile başlayan kahvaltıya biraz geç gelen Bolu Gazeteciler Cemiyeti Bülent Velioğlu'na geçirdiği ameliyattan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.
Çok güzel bir muhabbetin ardından Bolu Belediyesi Kooperatif çalışmaları ve mantar üretimi, işlenmesi, pazarlanması hakkında konuşuldu.

Konuşmada konserve fabrikasının 50-60 kişilik bir istihdama neden olacağı konuları konuşuldu.

Bolu halkının yararına olacak konserve fabrikasında 50-60 bayanın çalışacak olması ise ayrı bir güzel haberdir.

Böyle güzel haberler her zaman insanları mutlu ediyor.

Bence yaşanan pandeminin ardından verilebilecek en güzel haberlerden birisidir .

Üretim tesisleri ve paketleme, konserve tesisleri ile mantar üretim merkezi olacaktır, Bolumuz.

Berkay Bakırcı tarafından işletmeye 14 Şubat 2020 terihinde Sevgililer gününde Bolumuza tekrar kazandırılan bu güzide mekanın herkes tarafından ziyaret edilmesinde, düğün, eğlence gibi organizasyonların yapılmasında ilk sıralarda yer alacağı şüphe götürmez bir gerçektir.

Öncelikle Berkay beye ve tüm mekan çalışanlarına teşekkür ederiz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız