Yılbaşı gecesi Mudurnu'da Denetim!

Mudurnu'da yılbaşı gecesi yapılan trafik denetimlerinde kuralları ihlal eden sürücülere cezalar verildi.

Yılbaşı gecesi Mudurnu'da Denetim!
1.01.2024 - 17:33
Kaynak: Haber Merkezi

Mudurnu ilçesinde, yılbaşı gecesi trafik ekipleri ve asayiş ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde, kuralları ihlal eden sürücülere cezai işlem uygulandı. İlçe girişinde yapılan denetimlerde, emniyet kemeri takmayan, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanan sürücülere toplamda 7 bin 859 lira ceza kesildi.

Trafik denetimlerinde sıkı izleme

Mudurnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik ekipleri, yılbaşı gecesi yollarda sıkı denetimler gerçekleştirdi. Emniyet kemeri takmayan ve alkollü araç kullanan sürücüler bu denetimlerde gözden kaçmadı.

7 Bin 859 Lira ceza uygulandı

Denetimler sonucunda kuralları ihlal eden sürücülere toplamda 7 bin 859 lira ceza kesildi. Bu cezalar, trafik kurallarına uymayan sürücülerin cezai yaptırımlarla karşılaşacağının bir göstergesi olarak dikkat çekti.

Alkollü mekanlar da denetlendi

Mudurnu'da asayiş ekipleri de gece boyunca alkollü mekanları denetledi. Yılbaşı gecesi eğlence mekanlarında alkol kullanımının denetlenmesi, halkın güvenliği açısından önemli bir adım olarak kabul edildi.

Trafik kurallarına uymak hayati önem taşıyor

Mudurnu'da gerçekleştirilen bu denetimler, trafik kurallarına uymayan sürücülere caydırıcı bir mesaj niteliğinde. Trafik kurallarına uymak, herkesin güvenliği için hayati bir önem taşıyor.

 


Editör: S. Ilgın Sezer

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız