BENZİN VE MAZOT FİYATI SON DAKİKA: Petrol fiyatları yükseliyor! 30 Aralık 2023 benzin ve motorin fiyatları

Benzin fiyatı ve mazot fiyatı için gelişmeleri yakından takip eden araç sahipleri yeni bir gelişme var mı merak ediyor. Piyasalarda 77,48 dolardan işlem gören brent petrol, dünyanın en büyük petrol tüketicisi ABD'de talebin güçlendiğine ilişkin veriler ile bugün güne yükselişle başlarken benzin fiyatı ve motorin fiyatları (mazot fiyatı) için yeni bir indirim, zam var mı? 30 Aralık 2023 akaryakıt fiyatları ne kadar? Petroldeki son dakika gelişmeleriyle beraber il il benzin ve motorin fiyatları…

BENZİN VE MAZOT FİYATI SON DAKİKA: Petrol fiyatları yükseliyor! 30 Aralık 2023 benzin ve motorin fiyatları
1.01.2024 - 16:44
Güncelleme 1.01.2024 - 17:04
Kaynak: Haber Merkezi

PETROLDE SON DURUM NE?

Piyasalarda 77,48 dolardan işlem gören brent petrol, dünyanın en büyük petrol tüketicisi ABD'de talebin güçlendiğine ilişkin veriler ile bugün güne yükselişle başladı.

ABD Enerji Enformasyon İdaresi (EIA), ülkedeki ticari ham petrol stoklarının geçen hafta yaklaşık 6 milyon 900 bin varil azaldığını açıkladı. Söz konusu dönemde ABD'nin benzin stokları da yaklaşık 600 bin varil geriledi.

Petrol ve benzin stoklarındaki düşüş ülkede talebin güçlü seyrettiğine işaret ediyor.

Kızıldeniz'de artan bölgesel riskler nedeniyle oluşan uluslararası lojistik aksamaları da fiyatlar üzerinde etkili olmaya devam ediyor.

MAZOT FİYATI İÇİN İNDİRİM, ZAM VAR MI?

Mazot fiyatı için yeni bir indirim, zam haberi yok.


Editör: S. Ilgın Sezer

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız