Serbay Interactive Sponsorluğunda Düzce Gazeteciler Cemiyeti Web Sitesi Yayında!

Düzce Gazeteciler Cemiyeti web sitesi, haber yazılımı geliştiricisi Kod8 Yazılım Teknolojileri alt yapısı ile Serbay Interactive Reklam Ajansı sponsorluğunda faaliyete geçti.

Serbay Interactive Sponsorluğunda Düzce Gazeteciler Cemiyeti Web Sitesi Yayında!
15.10.2021 - 16:55
Güncelleme 15.10.2021 - 17:32
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Gazeteciler Cemiyeti web sitesi, yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı. Haber yazılımları konusundaki tecrübeli firmalarından Kod8 Yazılım Teknolojileri alt yapısı ile Düzcenin önde gelen reklam ajanslarından Serbay Interactive sponsorluğunda yayınlarına başlayan gazeteciler cemiyetinin web sitesi; yenilikçi, modern ve mobil cihazlar ile uyumlu görünümü ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Sitede cemiyet ile ilgili genel bilgilerin, duyuru ve ilanların yanı sıra Düzce basın listesi ve Düzce basınına emeği geçmiş isimlerle birlikte cemiyet üyeleri ile ilgili en güncel bilgiler yer alıyor. Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarla desteklenen web sitesi vatandaşların da cemiyete daha hızlı ve daha kolay ulaşmasını sağlayacak.


SOSYAL SORUMLULUK PROGRAMI

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Serbay Interactive Ajansı başkanı Görkem Özdemir, 10 yıldan bu yana basın sektörüyle iç içeyiz ve Düzce basının % 70inin haber sitelerinin yazılım geliştiriciliğini üstlenmiş bulunmaktayız. Serbay ve Kod8 şirketlerimizin Yerel Yönetimler Dijitalleşiyor” projesi ile birlikte sosyal sorumluluk programımız kapsamında gazeteciler cemiyetlerinin web sitelerinin olmadığını ya da eski olduğunu tespit ettik. Öncelikle bulunduğumuz şehir Düzceden başlayarak diğer şehirlerdeki Gazeteciler Cemiyetleri ile de görüşmelere başladık. Sponsorluk anlaşmaları çerçevesinde gazeteciler cemiyetlerini dijitale ayak uydurabilen ve çalışmalarını daha iyi yansıtılabilen bir konuma getirmek istiyoruz. Web sitelerini yenilemek isteyen ya da hiç web sitesi olmayan gazeteciler cemiyetlerinin web sitelerini de ücretsiz olarak hazırlamak istiyoruz.” dedi.

 

Gazeteciler Cemiyeti, daha hızlı, daha kapsamlı ve en güncel haberlerle www.duzcegazetecilercemiyeti.com adresinden hizmet verecek.


Editör: E. Candan