Engelli bireyler için sevindirici gelişme

Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında gerçekleştirilen protokol çerçevesinde engelli vatandaşlara genel anestezi ya da sedasyon altında diş tedavileri yapılmaya başlandı.

Engelli bireyler için sevindirici gelişme
10.03.2022 - 15:44
Güncelleme 17.03.2022 - 15:17
Haber Merkezi

Bolu İl Sağlık Müdürlüğünden bir güzel uygulama daha geldi. Bolu Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında gerçekleştirilen protokol çerçevesinde; Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde daha önce tedavisi mümkün olmayan, engelli hastalara genel anestezi ya da sedasyon altında diş tedavileri yapılmaya başlandı.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bu uygulamaların gerçekleştirilmesinde emeği geçen hastanelerimiz yönetimine, fedakar hekimlerimize, sağlık personelimize ve ekip üyelerine teşekkür eder, bu hizmetin ilimize hayırlı olmasını dileriz.”


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Yeni proje

Yeni proje

  • 20.05.2022
Belediye'ye ceza

Belediye'ye ceza

  • 20.05.2022
Savcılık toplattı

Savcılık toplattı

  • 20.05.2022
WhatsApp'tan  yenilikler

WhatsApp'tan yenilikler

  • 18.05.2022
Görenler şaşkın

Görenler şaşkın

  • 20.05.2022

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız