KARTALKAYA SEZONA HAZIR

Türkiye'nin kış turizm merkezlerinden biri olan Kartalkaya'dati otellerle kış hazırlıklarını tamamladı.

KARTALKAYA SEZONA HAZIR
18.11.2011 - 16:38

Türkiye'nin kış turizm merkezlerinden biri olan Kartalkaya'dati otellerle kış hazırlıklarını tamamladı.

      Ankara-İstanbul arasında olan ve kent merkezine yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki Kartalkaya'daki oteller, yeni sezon öncesinde hazırlıklarını bitirdi.

      Kartalkaya'daki Grand Kartal Otel Genel Müdürü Halit Ergül, AA muhabirine kazak merkezindeki kar kalınlığının şu anda 15 santimetre olduğunu belirtti.

      Ergül ''Önümüzdeki günlerde yeni kar yağışı bekliyoruz. Kar yağar yağmaz oteli hemen açmayı düşünüyoruz. Kar yağsa da yağmasa da 15 Aralık tarihinde sezonu kesin açacağız. Kar yağarsa da erken açacağız. Kayak yapabilmek için en az 50 santimetre kar kalınlığına ihtiyaç var'' dedi.

      Ergül, sezon öncesinde pistlerde ve otelde bir çok bakımın yapıldığını belirterek, ''Kartalkaya'daki oteller tarafından tüm pistlerin bakımları yapıldı ve taşlar temizlendi. Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük snowparkın bakımları yapıldı. Snowparkta yapılacak olan aktiviteler için çalışma yapıldı'' diye konuştu.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • bolulu13
    bolulu13
    9.01.2014 01:15

    Eğer Yolsuzluk, rüşvet Ak Partinin önünü kesmek için bir tertip ise, buna rüşveti alan, yolsuzluğu yapan sebep olmuştur. Birileri Ak partiyi yıkmak için rüşvet verecek Bakan ve aileleri ile Banka genel müdürlerini mi ayartıyor. O Bakan ve aşileleri Ak Partili değil mi? Almasınlar. Aldıkları zaman partiye zarar geleceğini bilmeyecek kadar cahiller mi? Karşısındakiler başlarına silah dayayıp rüşveti alacaksın, bana koruma vereceksin, benim aileme TC vatandaşlığı vereceksin yoksa seni mahvederim mi dedi de bunlar mecburen rüşvet aldı, yolsuzluk yaptılar. Başbakan da kalkmış bu gümüş yüzüklü, karıları/kızları türbanlı, namaza kendisinden önce koşan Bakanlarına "NEDEN RÜŞVET ALDINIZ DA BİZİ ZOR DURUMDA BIRAKTINIZ?" DEMİYOR, rüşveti soruştuıran savcı ve polislerle uğraşıyor. Sen önce Rüşveti alan adamlarına gerekli cezayı verse idin, kimse sana karşı çıkmazdı. "Büyük Usta" o zaman olurdun. Şİmdi ipin ucu oğluna, damadına dayanında fevaren edip, bir ona bir buna saldırmakta bir fayda yok. BİTTİN SEN BÜYÜK USTA, BİTTİN.....

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız