www.bizbolulular.com Haber Portalı ve Bolu Fotoğraf sanatı Derneği (BOFSAD) in beraber organize ettiği  &l"> www.bizbolulular.com Haber Portalı ve Bolu Fotoğraf sanatı Derneği (BOFSAD) in beraber organize ettiği  &l" /> www.bizbolulular.com Haber Portalı ve Bolu Fotoğraf sanatı Derneği (BOFSAD) in beraber organize ettiği  &l">

BOLUNUN MEŞHUR KARESİ HALK OYLAMASINA ÇIKTI

www.bizbolulular.com Haber Portalı ve Bolu Fotoğraf sanatı Derneği (BOFSAD) in beraber organize ettiği  “Bolu'yu Anlatan kareler- Bolu’nun Meşhurları  fotoğraf Yarışması için halk oylaması başladı. 

BOLUNUN MEŞHUR KARESİ HALK OYLAMASINA ÇIKTI
25.10.2011 - 23:26

         www.bizbolulular.com  Haber Portalı ve Bolu Fotoğraf Sanatı Derneğinin düzenlediği “ Bolu’nun Meşhurları Fotoğraf Yarışması” için halk oylaması başladı. Oylama  www.bizbolulular.com adresinden gerçekleştirilecekYaklaşık bir ay önce  Haber Portalımızdan yine sizlere sormuştuk, Bolu’nun neyi Meşhur? Okuyucularımızdan gelen cevaplar Fotoğraf Yarışmasına katılacak olanlara yol gösterici oldu. Şimdi ise sıra fotoğrafların oylanmasına geldi.

Bizbolulular.com Genel Yayın yönetmeni  Emin Candan “Yarışmanın amacı belirtildiği üzere, amatör veya profesyonel fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden Bolu’nun güzelliklerini ve Bolu’ya mal olmuş değerleri gösteren eserlerini toplumla paylaşmaya aracı olmak, onların motive olmasına katkıda bulunmak ve hazırlanacak olan 2012  “Bolu Takviminin” oluşmasına katkı sağlamaktır.”dedi.

Bolu Fotoğraf Sanatçıları Derneği (BOFSAD) Başkanı Serkan Güçlü  ise yaptığı açıklamada “Fotoğraf sanatını sevdirmeyi amaçladık ve bu yarışma ile yaşadığımız kenti özel kılan kareleri ,fotoğraflayarak tatlı bir rekabet ortamı oluşmasını sağladık.”dedi.

Güçlü ayrıca  halk oylamasında  iki kriter belirlediklerini .İlk kriterin  fotoğrafın yarışmanın konusuyla uyumu,  diğerinin de  görsel güzellik olduğunu ve değerlendirmede bu kriterlere dikkat edilmesi gerektiğini de   ifade ederek tüm katılımcılara başarılar diledi.   

 

BÜYÜK YARIŞMA İÇİN OY KULLAN


Editör: E. Candan