BOLULU ÖĞRENCİLER CUMHURİYET GEZİSİNDE

Bolulu öğrenciler Cumhuriyet gezisi kapsamında Afyonkarahisar, Kütahya ve Çanakkale’yi gezecekler.

BOLULU ÖĞRENCİLER CUMHURİYET GEZİSİNDE
3.10.2011 - 22:35

 

Milli Eğitim Bakanlığı Ticaret ve Turizm Öğretimi Genel Müdürlüğünce organize edilen “Cumhuriyet Eğitim Gezileri” Projesi kapsamında İlimizden İlk ve Ortaöğretim Okullarından 40’ar kişilik 2 öğrenci grubu 3 -7 Ekim 2011 tarihleri arasında, Afyonkarahisar, Kütahya ve Çanakkale illerini gezecekler.

Geziye katılacak öğrenci gruplarımız 3 Ekim 2011 Pazartesi günü Milli Eğitim Müdürlüğü önünden uğurlandı.

Geziye katılacak öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer,  Şube Müdürü Selami Albayrak, Okul Müdürleri ve Öğrenci Velileri uğurladı.

Otobüsler hareket etmeden önce öğrencilerimize hayırlı yolculuklar dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer, “Sevgili Öğrenciler, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü olarak sizleri geziye uğurluyorum. Bu geziler bizler ve sizler için çok önemli. Tarihi ve manevi değerleri olan yerlere gidiyorsunuz. Gezdiğiniz yerlerle alakalı not tutun, fotoğraf çekin. Hepinize hayırlı yolculuklar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin, kazasız belasız gidip gelin. Hepinizin gözlerinden öpüyorum.” dedi.

Daha sonra öğrencilerimiz hayırlı yolculuklar dilekleriyle gezi yapacakları illere uğurlandılar.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Zeki DOĞUKAN
    Zeki DOĞUKAN
    20.09.2013 11:12

    Ne Demek sorumluluğu Üstlenmemek. Yapan Taşaron+Belediye Kontrol Elamanları Sorumlu. Alt yapıyı Teknik şartnameye göre yapmazlarsa Boluda daha birçok kesimde bu sıkıntı yaşanır.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız