GÖLCÜKTE İFTAR KEYFİ

Bolu'da çok sayıda vatandaş doğal güzellikleri ile ünlü Gölcük Tabiat Parkında iftar yaptı.

GÖLCÜKTE İFTAR KEYFİ
15.08.2011 - 15:19

Bolu'da çok sayıda vatandaş doğal güzellikleri ile ünlü Gölcük Tabiat Parkında iftar yaptı.
Bolu'ya yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta bulunan ve doğal güzelliği ile ünlü Gölcük Tabiat Parkı'na aileleri ile birlikte iftar yapmak için gelen vatandaşlar, göl kenarlarında bulunan piknik alanlarında dakikalarca iftar hazırlığı yaptı. Akşam ezanının okunması ile oruçlarını açan vatandaşlar, yakılan semaverlerde çaylarını içti.
Gölcük'te iftar yapan vatandaşlar, bu yıl Ramazanın yaz ayına denk gelmesi nedeniyle oruç tutmanın zor olduğunu belirterek, ''Gerçekten havalar çok sıcak. Bu sıcaklarda oruç tutunca insan zorlanıyor ve serin bir yerlere gitmek istiyor. Bizde ailece hem hafta sonu tatilini değerlendirmek, hemde iftarımızı yapmak için Gölcüğü tercih ettik. Temiz ve serin bir mekanda tatil yapmak ve iftar açmak çok güzel'' diye konuştu.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Av. Ömer Yasa
    Av. Ömer Yasa
    16.04.2013 16:39

    Körler, sağırlar birbirini ağırlar. Bir yere sürülecek aklı olmayanlar, ABD Derin Devletinin ve Kapitalist Emperyalizminin sahneye koyduğu senaryo içinde Türk Halkının gazını alma sahnesini oynuyorlar. Biz bu filmin benzerini Kurtuluş Savaşı öncesi ve sırasında da oynayanları biliyoruz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız