MURAT YAPICIDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu 1'inci sıra Milletvekili adayı Murat Yapıcı, seçim çalışmaları kapsamında gittiği beldesinde gövde gösterisi yaptı.
 

MURAT YAPICIDAN GÖVDE GÖSTERİSİ
10.06.2011 - 12:19

Milletvekili Adayı Dr. Murat Yapıcı, Bolu il, ilçe yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte Karacasu beldesine çıkartma yaptı. Yaklaşık 100 kişilik partili heyet, Murat Yapıcı'nın ailesinin ikametinden ziyaretlerine başladı. Murat Yapıcı, anne ve babasının ellerini öptükten sonra hayır dualarını aldı. Duygulu anların yaşandığı bu ziyarette, oğluna başarılar dileyen baba Tahsin Yapıcı, " 13 Haziran'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin Bolu'da birinci parti olacağından hiç şüphem kalmadı. Allah yar ve yardımcın olsun oğlum" dedi. Milletvekili adayı Murat Yapıcı, sevgi gösterisinde bulunan Karacasu halkının kendisini komşusu ve evladı olarak gördüklerini, kendisine sahip çıkacakları konusunda hiç şüphe duymadığını kaydetti. Son iki gününü Karacasu'da ev ev, sokak sokak gezerek geçireceğini bildiren Yapıcı, "Duruşumuz önemli. Bolulu olmak, Bolu ve Karacasu'ya hizmet ediyor olmak bir tarafa, tarihe doğru bakmak lazım. Doğru yerde durmak, gelecekle ilgili vizyon sahibi olmak lazım. Arkadaşlarımızın bir kısmı 'hayırlı olsun, hayırlı olsun' diye 9 senelik açıklarını kapatmaya çalışıyorlar. Yani 9 senedir yapılmayanları son bir aya sıkıştırmaya çalışıyorlar. Yukarı Soku'nun yolunun ve kışa girerken yapılan Gölcük yolunun ne hale geldiğini gösterdik, iki gün sonra yaptılar. Yani biz ne söylüyorsak yapıyorlar. Şimdide yapılmadı dediğimiz bürokrasinin hazırlamış olduğu projeleri sahiplenip ortaya çıktılar" dedi.
AKP iktidarı döneminde özelleştirilen ve bekçisi haricinde hiçbir çalışanı olmayan ORÜS Tesisleri önünde açıklamalarda bulunan Murat Yapıcı, "Daha önceki iktidar Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi'ne devretmek için hazırladığı tekliflerinin ortadan kaldırılmasından sonra özelleştirme kapsamında satılan bu yer, çürümeye terk edilmiş vaziyette. Sözleşmesine uygun hiç bir yatırımın ve ihracatın yapılmadığı, istihdamın olmadığı bu kapalı yerde sadece bir bekçi var. İktidar milletvekilleri ve adayları burayı görmezden gelmeye devam ediyorlar. Orman lojmanları, ana tamirhane fabrikası ve ORÜS, mevcut iktidarın ilgisizliği nedeniyle bu hale geldiler. Daha önce cıvıl cıvıl olan Karacasu, şu anda kaderine terk edilmiştir" şeklinde konuştu.
 


Editör: E. Candan